Firmowy portal społecznościowy

Moduł aktualności

Wszystkie najważniejsze informacje przygotowane indywidualnie dla każdego użytkownika w przejrzystej formie. 

Dobrze znana struktura

Aktualności w formie tablicy z zamieszczonymi postami są proste i intuicyjne dla użytkowników w każdym wieku. Stwórz własny portal społecznościowy dla pracowników!

Posty i artykuły

Dodawaj krótkie posty z najważniejszymi informacjami lub postaw na dłuższe artykuły, które dowolnie sformatujesz. 

Powiadomienia do całej firmy

Masz ważną informację dla całej organizacji? Jednym kliknięciem prześlesz post lub artykuł na tablicę wszystkich użytkowników.

Tablica pełna informacji

Zawsze na bieżąco!

Aktualności to moduł zaprojektowany z myślą o dzisiejszych użytkownikach. Jego wygląd przypomina dobrze znany News Feed używany w wielu serwisach społecznościowych. To pierwsze, co zauważysz po zalogowaniu się na emplo – cała pigułka potrzebnych informacji dostępna od razu!

Tablicę wypełniają artykuły i posty, które dodają użytkownicy emplo. Zbierane są tam także materiały udostępniane w innych częściach platformy. Jeśli ktoś z Twoich współpracowników umieści nowy materiał w bazie wiedzy lub w obserwowanej grupie, zobaczysz go na swojej tablicy! 

Wyselekcjonowane wiadomości

Tylko interesujące Cię treści

W aktualnościach znajdziesz powiadomienia dotyczące tylko osób z Twojego bliskiego otoczenia. Pozwala to uniknąć nadmiaru informacji w wieloosobowych korporacjach. Chcesz przekazać informację do wszystkich pracowników? Wystarczy jedno kliknięcie!

Posty i artykuły

Szybka notka lub dłuższa informacja

Poinformuj o tym, że przyszedł dostawca cateringu lub o najnowszym osiągnięciu zespołu. Jak? Skorzystaj z krótkiego postu! Możesz dodać do niego zabawne emotikony, załączniki, a nawet zdjęcia i wideo!

Zależy Ci na przekazaniu większej i bardziej szczegółowej informacji np. o nowym kliencie, zmianach w systemie benefitów czy szczegółach projektu? Wykorzystaj artykuł. Posiada on wszystkie funkcje postów i więcej! Możesz go dowolnie formatować, dodawać grafikę tytułową czy tagi, po których jeszcze łatwiej znajdziesz tekst w przyszłości. Funkcja draftu i podglądu pozwoli stworzyć w pełni profesjonalny dokument.

Embedowanie plików

Zamieszczaj newsy ze świata

Chcesz podzielić się dokonaniami z Waszych innych kanałów? A może udostępnić wideo instruktażowe zamieszczone na jednym z popularnych serwisów internetowych? Z emplo to nie problem! Możesz je dodać bezpośrednio do swojego artykułu, dzięki funkcji embedowania plików. 

Powiadomienia i aktualizacje

Co ciekawego wydarzyło się w Twoim zespole?

Tablica i aktualności to miejsce, gdzie zbierzesz także wszystkie powiadomienia w jednym miejscu. Nowa osoba w firmie? Przywitaj ją miłym komentarzem. Zmieniły się szczegóły wydarzenia? Dowiesz się o tym jako pierwszy z aktualności! Członek Twojego zespołu zaktualizował swoje cele? Zobacz status i poziom realizacji, nie przeskakując przez kolejne zakładki.

Nie przegap

Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące całej firmy dodaj do zakładki nie przegap. Każdy pracownik na pewno je zobaczy!

Ważne linki

Wiemy, jak ważne jest, aby mieć pod ręką potrzebne informacje. Zakładka ważne linki to indywidualny zbiór każdego użytkownika, zawierający wszystkie najważniejsze odnośniki.

Zapisane

Chcesz przeczytać artykuł, ale nie masz w danej chwili czasu? Nie pozwól, by Ci umknął. Kliknij zapisz i wróć do niego w dowolnej chwili!

Aplikacja mobilna

Dostęp w każdej sytuacji

Aplikacja mobilna umożliwia korzystanie z emplo z dowolnego miejsca na świecie. Aktualności to jeden z modułów, który znajdziesz w swojej wersji. To świetne rozwiązanie dla pracowników, którzy nie posiadają dostępu do komputera. Wszystkie ważne informacje znajdą oni na swoich smartfonach!

Poznaj bliżej emplo

Jeden abonament, więcej możliwości!

Aktualności to jeden z modułów z obszaru komunikacji wewnętrznej, do którego dostęp uzyskują wszyscy użytkownicy emplo w ramach podstawowego abonamentu! Nie musisz nic dodatkowego dopłacać. 

Chcesz poznać więcej szczegółów o emplo?

Co możemy jeszcze zrobić dla Twojej firmy?

Zwiększaj możliwości firmy, przenosząc procesy i kluczowe aspekty do środowiska wirtualnego. W działaniach pomoże Ci wielofunkcyjna platforma emplo, którą możesz modyfikować zgodnie z potrzebami działalności. Wybierz dowolne moduły z obszaru komunikacji wewnętrznej, digitalizacji procesów oraz zarządzania rozwojem pracowników.

Sprawdź, jakie jeszcze moduły wybrali nasi klienci…

Wnioski firmowe

Bądź eko i przenieś wszystkie formularze do emplo! Zapomnij o papierach i kolejkach do administracji – teraz wszystkie wnioski prześlesz z pomocą platformy.

» Szeroka gama uprawnień pozwalająca na dopasowanie do stopnia stanowiska.
» Możliwość projektowania wieloetapowych wniosków z różnymi poziomami akceptacji.
» 17 wcześniej przygotowanych wniosków + kreator tworzenia nowych.

Dowiedz się więcej 🡢

Kudos

Nowoczesny sposób na pozytywną motywację pracowników! Stwórz bazę odznak, które będą pracownicy przyznawać sobie nawzajem.

» Biblioteka 10 gotowych odznak do wykorzystania.
» Kreator własnych kudosów.
» Przyznawanie dowolnej punktacji do każdego kudosa.

Dowiedz się więcej 🡢

Testy wiedzy

Sprawdź czy Twoi pracownicy opanowali wiedzę potrzebną do codziennych zadań. Twórz testy, które wykorzystasz w procesach onboardingu lub po szkoleniach.

» Biblioteka popularnych pytań do wykorzystania w różnych testach.
» Kreator testów z 4 rodzajami pytań do wyboru.
» Automatyczne powiadomienia i przypomnienia dla pracowników.

Dowiedz się więcej 🡢

Porozmawiajmy o nowych możliwościach!

Dziękujemy za wiadomość!

Wkrótce ktoś skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące emplo!