BEZPŁATNY PRZEWODNIK PO SKUTECZNYM ROZWOJU PRACOWNIKÓW

10 rzeczy, które musisz zrobić, by rozwój pracowników
przełożył się na rozwój całej Twojej organizacji!

 

What’s Inside
About The Author
Mr. Sun
@milkywaysun
Well-known for its work as the center of our solar system and the bringer of all life on Earth, the Sun has 4.6 billion years of experience reaching temperatures up to 15,000,000°C.
 
Sabina Nikodemska
Ekspert, Dyrektor Merytoryczny RESOLUTIO
Dyrektor Merytoryczny, Członek Zarządu, Koordynator Zespołu AC|DC
Doświadczenia w branży HR zdobywa od 1997 roku. Obecnie związana z RESOLUTIO, gdzie zajmuje się głównie nadzorem nad merytorycznymi aspektami projektów oraz rozwojem stosowanej metodologii. Specjalizuje się w tematyce tworzenia i rozwijania modeli kompetencyjnych, narzędzi oceny kompetencji, prowadzeniu dużych, kompleksowych i złożonych projektów. Ma bogate doświadczenie jako asesor, trener, konsultant, nauczyciel akademicki. Autorka licznych publikacji w czasopismach i portalach branżowych. Tworząc modele kompetencji współpracowała m.in. z:

emplo 2016

e-book pobrało już 927 osób!

Zmieniające się warunki pracy wymuszają na nas ciągłe doskonalenie. Nowe narzędzia determinują nie tylko konieczność przyswojenia nowej wiedzy, ale również pociągają za sobą zmiany organizacyjne i kulturowe. Bez ciągłego doskonalenia pracowników trudno o rozwój organizacji. Jak od działania ad-hoc przejść ku strategii rozwoju spójnej ze strategią biznesową? Pobierz bezpłatny „Przewodnik po skutecznym rozwoju” i efektywnie zarządzaj rozwojem pracowników!

Pobierz bezpłatny 
przewodnik już dziś!

ZOBACZ FRAGMENTOTRZYMAJ PRZEWODNIK

Rozdział 1.

Wiedza, umiejętności i postawy – zobacz jak najlepiej opisać kompetencje i stwórz jasny komunikat dla pracowników jakie oczekiwania stawia im firma.

 

Rozdział 2.

Jaka jest różnica między profilem, modelem i księgą lub katalogiem kompetencji? Sprawdź kiedy potrzebujesz profilu, a kiedy modelu kompetencji.

Rozdział 3.

Przekonaj się czy Twojej firmie potrzebny jest model kompetencji. Kto ma tworzyć model i od czego zacząć? Tutaj znajdziesz 8 kroków do udanego wdrożenia kompetencji. 

POBIERZ E-BOOK

Opis rozdziałów

 

O autorze

POBIERZ E-BOOK

emplo  ❤  2017

Skontaktuj się z nami 

+48 735 938 517 

kontakt@emplo.com