Zautomatyzuj proces przekazywania informacji

Moduł oceny celów

Przeprowadzanie oceny realizacji zadań nie było prostsze! Przygotuj schemat, który wykorzystasz wielokrotnie do weryfikacji jakości wypełnienia celów w organizacji.

Przygotuj raz i skróć maksymalnie proces

Każdy schemat oceny możesz wykorzystać wielokrotnie. Przygotowany raz stanowi podstawę dla wszystkich przeprowadzanych badań. Ogranicz nakład pracy do minimum!

Parametry celów

Wyznaczaj parametry, które będą decydować o tym, kto jest przypisany do określonego celu, jakiego dotyczy okresu oraz czy pracownik ma możliwość wpływu niego.

Wieloźródłowe badania

Moduły ocen w emplo są na tyle rozbudowane, by zapewnić Ci arkusze nie tylko do feedbacku 1:1, ale także do wieloźródłowych badań.

Ty decydujesz, kogo angażujesz!

Cele i mierniki

Zadbaj o podstawy,
określ cele w biznesie

Aby przeprowadzić ocenę, musisz wcześniej przygotować cele, które będą poddawane recenzji. W emplo dajemy Ci możliwość uprzedniego zaaranżowania platformy, dzięki podziałowi na wiele modułów.

Dedykowany celom i miernikom daje narzędzia do jasnego wytyczania zadań dla indywidualnych pracowników oraz zespołów, ale także całej organizacji.

Przygotuj schematy i parametry ocen raz – korzystaj przez cały okres użytkownia emplo!

Skróć maksymalnie czas potrzebny na przeprowadzenie procesu feedbacku dotyczącego realizacji zadań w Twojej organizacji.

Schemat oceny celów

Serce każdego arkusza

Najważniejszym elementem każdej uruchomionej oceny jest schemat. Tworzysz go tylko raz, by potem maksymalnie skrócić proces przeprowadzanego badania wśród pracowników. Ograniczasz przygotowania do zaledwie jednego okna! 

Co znajdziesz w schemacie ocen?

Parametr celów

Przygotuj pracownika do feedbacku

Parametr w emplo umożliwia określenie najważniejszych informacji dotyczących schematu oceny, a także pozwala na przypisanie osób do właściwego systemu oceniania. Projektując parametr raz, automatyzujesz proces każdego kolejnego uruchamiania oceny.

Na jego podstawie określisz:

Skala oceny celów

Jedną, wspólną miarą

Skale to funkcjonalność w emplo, którą wykorzystasz przy wielu zadaniach. Pomagają wyznaczyć odpowiednie parametry przy kompetencjach, ocenie kwestionariuszowej, raportach z kompetencji oraz ocenie celów. W tym module administrator ma możliwość stworzenia indywidualnej skali opartej na jednym z 4 rodzajów:

  • Skala procentowa
  • Skala numeryczna
  • Skala opisowo-procentowa
  • Skala opisowo-numeryczna

Skala oceny celów umożliwia ujednolicenie recenzji realizacji. Administrator kwestionariusza wybiera tylko jedną z nich, co znacznie przyśpiesza samo wypełnianie arkusza.

emplo oferuje aż 12 gotowych skal przygotowanych przez zewnętrzną firmę specjalizującą się w narzędziach HR do wykorzystania na platformie.

Automatyczny raport z oceny

Nie trać czasu na raportowanie!

Po zakończeniu oceny celów każdy użytkownik ma możliwość podglądu swoich wyników na karcie pracownika. Pełen zakres oraz prosta struktura ułatwiają odczytanie i analizę wyników. Potrzebujesz zaraportować o wynikach do przełożonych poza platformą? Skorzystaj z funkcji wydruku PDF.

Schemat oceny: widoczność etapów

Decyduj o dostępności

Ocena celów w emplo to ocena jawna. Oznacza to, że osoby z odpowiednimi uprawieniami i przypisane do konkretnego schematu mają możliwość podglądu odpowiedzi innych pracowników. Jeśli chcesz kontrolować dostęp, aby uzyskać rzetelne wyniki – możesz to zrobić, dzięki ustawieniom schematów! To Ty decydujesz, co zobaczą inni.

Możesz stworzyć szablon zablokowany tak, aby uzyskać najbardziej wiarygodny wynik lub stworzyć w pełni przeźroczysty model, w którym każdy może poznać odpowiedzi innych. 

Ocena finalna i propozycje

Podsumuj całą ocenę w sposób jednoznaczny. To funkcja, która umożliwia przełożonemu na wystawienie ostatecznego stanowiska na podstawie danych zebranych w badaniu oraz przygotowanej skali.

Możesz także uruchomić funkcję propozycji oceny, dla pozostałych pracowników biorących udział w badaniu. 

Sekcja menadżerska

Stwórz element arkusza niedostępny dla ocenianego pracownika na żadnym etapie. Przekazuj informacje pomiędzy menadżerami i liderami zespołu w sposób poufny.

Ocena mieszana

Więcej niż ocena celów...

Chcesz przeprowadzić pełną, wielopoziomową ocenę pracownika? Skorzystaj z funkcji oceny mieszanej. Dostępna jest dla wszystkich administratorów emplo, którzy na swojej platformie mają uruchomione przynajmniej dwa moduły ocen.

Zbierz w jednym arkuszu ocenę okresową i kompetencji lub celów. Możesz dowolnie je łączyć, by stworzyć najlepsze narzędzie do weryfikacji osiągnięć pracownika oraz dalszego planowania jego rozwoju.

Zobacz, jak możesz rozbudować emplo!

Zwiększaj możliwości firmy, przenosząc procesy i kluczowe aspekty do środowiska wirtualnego. W działaniach pomoże Ci wielofunkcyjna platforma emplo, którą możesz modyfikować zgodnie z potrzebami działalności. Wybierz dowolne moduły z obszaru komunikacji wewnętrznej, digitalizacji procesów oraz zarządzania rozwojem pracowników.

Sprawdź, jakie jeszcze moduły wybrali nasi klienci…

Kompetencje

Przygotuj podsumowanie celów dla pracowników, wykorzystując zautomatyzowane narzędzie.

» Oceny wieloźródłowe i tradycyjne.
» Dodatkowe decyzje przy ocenie np. awans, podwyżka.
» Modyfikowalne parametry procesu planowania i podsumowywania celów. 

Dowiedz się więcej 🡢

Onboarding

Wprowadź nowego pracownika do struktur organizacji w sposób usystematyzowany i harmonijny – krok po kroku lub zaplanuj ścieżkę szkoleniową dla osób już pracujących. 

» Automatyzacja procesu.
» Powiadomienia na profilu użytkownika.
» 3 rodzaje zadań do wykonania. 

Dowiedz się więcej 🡢

Ocena okresowa

Przygotuj zoptymalizowaną ocenę efektywności pracy. Zadbaj o rozwój pracownika oraz zaplanuj jego przyszłość, korzystając z praktycznych materiałów w formie ocen.

» Oceny: 90°, 180°, 270°, 360° i 360+.
» Automatyczne raporty dot. pracownika oraz przebiegu oceny.
» Kreator kwestionariuszy z 9 typami pytań. 

Dowiedz się więcej 🡢

Dowiedz się, co możemy zaproponować dla Twojej firmy!

Dziękujemy za wiadomość!

Wkrótce ktoś skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące emplo!