Sprawdź, jak zdolny masz zespół!

Moduł oceny kompetencji

Każdy może pochwalić się katalogiem kompetencji, które opanował, ale czy pozostała część zespołu uważa tak samo? Dowiedz się, korzystając z zautomatyzowanego procesu.

Zaawansowane schematy ocen

Kreator tworzenia schematów ocen zapewnia pełną kontrolę nad przebiegiem badania. Określ wszystkie szczegóły od częstotliwości badania po rodzaj szablonu raportu.

Biblioteka pytań otwartych

Chcesz zyskać jeszcze więcej informacji w trakcie przeprowadzania oceny? Skorzystaj z biblioteki! Możesz umieścić w niej dowolne pytanie, skrojone pod Twoją organizację.

Ocena wieloźródłowa

Szybka ocena do rozmowy 1:1, a może pełne podsumowanie po roku pracy? Z emplo możesz przygotować dowolny typ oceny, w tym nawet ocenę 360+!

Najbardziej zaawansowane oceny w emplo

Moduł oceny kompetencji to jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi, jakie oferuje emplo. Przygotowane we współpracy z doświadczonymi specjalistami HR specjalizującymi się w przeprowadzaniu badań jakości pracy.

Automatyzacja następuje już podczas tworzenia schematu. Możesz skorzystać z wcześniej przygotowanych elementów takich jak: pytania otwarte, biblioteka kompetencji czy rodzaj raportu.

Dodatkowo system sam dopasuje odpowiednich pracowników – Ty jedynie musisz wskazać grupy oceniających!

Schemat oceny

Wyznaczaj kryterium osiągnięć

Automatyzacja polega na wykorzystaniu gotowych scenariuszy-schematów, które pozwalają maszynom zastąpić nas w codziennej, żmudnej pracy. W emplo cenimy czas specjalistów, dlatego chcemy, abyś skupił się jedynie na tym co najważniejsze – schemacie oceny. Stworzony raz, będzie wykorzystywany do wielu badań różnych pracowników.

Co znajdziesz w schemacie ocen?

Własne szablony raportów

Twórz raporty takie, jakich potrzebujesz

Chcesz przygotować raport, który zwali z nóg cały zarząd? Nie trać czasu po nocach – skonfiguruj go w emplo! Masz do wyboru aż 10 elementów, które możesz umieścić w dowolnej kolejności. Dodaj odpowiednią skalę i opis, a raport stworzy się praktycznie sam! Dodatkowo, to Ty – twórca decydujesz, do kogo ma on trafić.

Wzbogać swój raport o:

Dynamiczny formularz oceny

A gdyby tak ocena tworzyła się sama?

Twoja organizacja to 500 zatrudnionych osób, a każda z nich ma dopisane różne kompetencje do stanowiska? To oznacza, że musisz przygotować setki różnych arkuszy, które pozwolą przeprowadzić profesjonalne badanie. Nie z emplo!

Platforma umożliwia Ci stworzenie jednego, uniwersalnego schematu. Jak on działa? System automatycznie przypisuje kompetencje do oceny, na podstawie danych stanowiska zajmowanego przez pracownika. Automatycznie – po prostu!

Ocena 90°

Ocena pracownika przygotowana przez przełożonego.

Ocena 180°

2 źródła informacji: pracownik oraz przełożony.

Ocena 270°

Badanie odbywa się z udziałem: przełożonego, współpracowników oraz pracownika. 

Ocena 360°

Pełna ocena, która obejmuje pracowników, współpracowników, podwładnych oraz zwierzchników. 

Ocena 360+

Schemat oferuje badanie przeprowadzone wśród wszystkich grup pracowników z oceny 360° + osoby spoza organizacji.

Ocena 360+

Zapytaj osoby spoza firmy!

Wiemy, że współpraca niektórych pracowników nie ogranicza się tylko do firmy, w której jesteśmy zatrudnieni, ale także innych – poza strukturami naszego biznesu. Dlatego, chcemy zapewnić Ci jak najbardziej obiektywne odpowiedzi, dodając opcję oceny 360+.

Na czym polega ocena 360+? Do badania możesz zaprosić także osoby spoza emplo i organizacji! Przełożony lub HR wyznacza dodatkową grupę, która otrzymuje wiadomość e-mail z prośbą o wydanie swojej opinii. Z emplo możesz więcej!

Anonimowe odpowiedzi

Żaden pracownik nie musi obawiać się podczas wystawiania oceny swojemu przełożonemu – wszystkie pozostają anonimowe. Zarówno odpowiedzi na pytania otwarte, jak i zamknięte ze skalą nie będą podpisane imieniem i nazwiskiem udzielającego.

Ocena finalna

Podsumuj całą ocenę w sposób jednoznaczny. To funkcja, która umożliwia przełożonemu wystawić ostateczne stanowisko na podstawie danych zebranych w kwestionariuszu oraz przygotowanej skali.

Ocena finalna może być wspierana systemowo poprzez sugerowanie noty na podstawie uśrednionych wyników.

Powiadomienia dla pracowników

Nie przegapisz momentu wypełniania arkuszy. Wszyscy pracownicy dołączeni do oceny, zarówno jako oceniający, jak i oceniani dostaną zadanie przypisane do swojego profilu. Znajdziesz je w zakładce oznaczonej flagą oraz na karcie pracownika.  

Oceny w emplo? Przepis na sukces!

Moduł oceny kompetencji jest znacznie bardziej rozbudowany – dlatego przedstawiliśmy Ci tylko kilka z jego najważniejszych funkcjonalności, które wyróżniają go na tle innych. Sprawdź krótkie podsumowanie i zobacz, jak wiele jest w stanie zrobić za Ciebie!

Moduł kompetencji

Zanim rozpoczniesz ocenę, przygotuj się do niej!

Chcesz oceniać kompetencje pracowników? Zadbaj o wcześniejsze przygotowanie platformy! emplo oferuje Ci dedykowany moduł, który zawiera bazę 70 pozycji stworzonych przez specjalistów ds. HR. Przypisuj konkretne wymagania do poszczególnych stanowisk i twórz indywidualne skale, które pozwolą później

Stwórz prawdziwy “dream team” w swojej organizacji, na podstawie kompetencji swoich pracowników!

Co możemy jeszcze zrobić dla Twojej firmy?

Zwiększaj możliwości firmy, przenosząc procesy i kluczowe aspekty do środowiska wirtualnego. W działaniach pomoże Ci wielofunkcyjna platforma emplo, którą możesz modyfikować zgodnie z potrzebami działalności. Wybierz dowolne moduły z obszaru komunikacji wewnętrznej, digitalizacji procesów oraz zarządzania rozwojem pracowników.

Sprawdź, jakie jeszcze moduły wybrali nasi klienci…

Indywidualny Plan Rozwoju

Nie szukaj nowych pracowników – zadbaj o obecnych! Zaprojektuj indywidualną ścieżkę dla każdego z nich.

» Wyznaczanie obszarów do poprawy.
» 10 rodzajów działań rozwojowych.
» Dashboard budżetów rozwojowych dla pracowników.

Dowiedz się więcej 🡢

Onboarding

Przygotuj pracowników na nowe: zarówno tych rozpoczynających karierę w Twojej organizacji, jak i tych bardziej doświadczonych.

» 4 rodzaje zadań do wykonania.
» Automatyczne zapraszanie nowych pracowników.
» Możliwość realizacji procesu w aplikacji mobilnej.

Dowiedz się więcej 🡢

Testy wiedzy

Weryfikuj wiedzę i kompetencje pracowników, wykorzystując do tego testy wiedzy.

» 4 rodzaje pytań i nieograniczona ilość pozycji w arkuszu.
» Biblioteki pytań i testów.
» Funkcja mieszania pytań.

Dowiedz się więcej 🡢

Zapytaj! Sprawdzimy, jak rozwinąć Twój biznes.

Dziękujemy za wiadomość!

Wkrótce ktoś skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące emplo!