Dopasuj emplo do swojej firmy!

Moduł personalizacji

Identyfikacja wizerunkowa marki jest ważna dla każdego biznesu. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, przygotowaliśmy moduł personalizacji. Wyróżnij swoją platformę i podkreśl jej przynależność  do organizacji. 

Modyfikacja strony logowania

To nie platforma  to platforma Twojej organizacji! Zdecyduj, co zobaczą pracownicy już od momentu logowania.

Logo na dokumentach

Chcesz, aby raporty drukowane z emplo wyróżniało logo Twojej organizacji? Skorzystaj z dedykowanej funkcji modułu personalizacji!

Własny favicon

Wyróżnij emplo na tle pozostałych zakładek. Własny favicon ułatwi wyszukiwanie platformy podczas korzystania z przeglądarki. 

Wyróżnij swój intranet!

Podkreśl swoją markę w emplo. Z modułem personalizacji jeszcze lepiej zintegrujesz pracowników z platformą oraz uspójnisz ją z intranetem. Możesz dodać elementy z brand booka swojej organizacji. W miejscu dotychczasowego logo platformy, teraz możesz wstawić własne. Wszyscy członkowie organizacji będą wiedzieć, że korzystają z firmowego narzędzia.

Prosto z emplo!

Stale dopasowujemy platformę do potrzeb naszych użytkowników. By usprawnić proces przepływu danych (nie tylko wewnątrz organizacji), zmodyfikowaliśmy nasze wnioski. Z modułem personalizacji możesz dodać logo do wydruków PDF.    W razie potrzeby możesz je wydrukować i przekazać na potrzeby zewnętrznego audytu czy do urzędu – dokumenty będą sygnowane logo Twojej organizacji.

Co nowego wprowadza moduł?

Moduł personalizacji powstał ze względu na indywidualne potrzeby organizacji. Pozwala jeszcze lepiej zintegrować platformę emplo z wewnętrznym intranetem i brand bookiem firmy. 

Logotyp na stronie logowania

Wyróżnij swój intranet!

Logo firmy będzie widoczne już od momentu logowania na instancję. Z dedykowanymi uprawnieniami oraz modułem personalizacji możesz je zmieniać, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Samodzielnie zdecyduj i wybierz, jaki symbol zobaczą Twoi pracownicy.

Wnioski firmowe

Drukuj z własnym logo!

Wnioski firmowe to jeden z najważniejszych modułów w emplo. Z personalizacją możesz je zoptymalizować pod kątem potrzeb swojej firmy. Wszystkie pliki PDF, które pobierzesz z instancji, będą oznaczone logo Twojej firmy.

Favicon

Zaprowadź porządek w zakładkach

Dezorganizacja wkrada się, gdy masz otwartych wiele kart przeglądarki. Wyróżnij emplo na tle pozostałych. Dodaj własny favicon, który od razu będzie odznaczał się wśród innych – może być to Twoje logo albo wspólnie ustalony symbol. 

Powiadomienia mailowe

Bezpieczna komunikacja

W dobie phishingu i oszustw internetowych warto zadbać o bezpieczeństwo danych. Przekaż pracownikom informację, by nie otwierali wiadomości nieznanego pochodzenia, a powiadomienia z emplo wzbogać o emblemat firmy. W ten sposób wszyscy będą mieć pewność, że otwierają bezpieczny link. 

Dlaczego warto zadbać o identyfikację wizerunkową marki w emplo?

Jak jeszcze możesz wzbogacić emplo?

emplo to platforma składająca się z wielu modułów, które możesz modyfikować zgodnie z potrzebami firmy. Sprawdź pozostałe, by poznać i zwiększyć możliwości swojej instancji.

Wnioski firmowe

Stwórz dowolny szablon wniosku, który możesz wykorzystać w pracy. Dodawaj komentarze oraz etapy akceptacji. Zapomnij o papierowych wersjach! 

» 17 gotowych szablonów wniosków firmowych.
» Prosty i wielofunkcyjny kreator tworzenia wniosków.
» Procesowanie wniosków w tym multiakceptacja. 

Dowiedz się więcej 🡢

Baza wiedzy

Przygotuj firmową bazę wiedzy, w której umieścisz artykuły zgodnie z zaplanowanymi kategoriami. Decyduj, czy będą one prywatne, czy publiczne.

» 6 przygotowanych wcześniej artykułów.
» Możliwość embedowania filmów oraz dodawania zdjęć.
» Własna struktura oraz kategoryzacja artykułów w bazie wiedzy. 

Dowiedz się więcej 🡢

Streaming wideo

Dodawaj pliki wideo w popularnych formatach bezpośrednio na platformę. Wzbogacaj artykuły, bazy wiedzy, wiadomości oraz grupy.

» Bez dodatkowych serwerów.
» Bezpieczeństwo plików i brak ryzyka dostępu dla osób niepowołanych.
» Własny odtwarzacz. 

Dowiedz się więcej 🡢

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!

Dziękujemy za wiadomość!

Wkrótce ktoś skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące emplo!