DLA UŻYTKOWNIKÓW

Przywracanie ankiety

0 views 3 listopada 2016 17 listopada 2016 emplo-support 0

Funkcja Przywróć umożliwia ponowne otwarcie i wykorzystanie zakończonej już ankiety. Może to być przydatne jeśli duża część zaproszonych nie zdążyła odpowiedzieć w założonym terminie, lub jeśli chcesz zaprosić do zakończonej już ankiety nowe osoby.

Po skorzystaniu z opcji Przywróć:

  • Użytkownicy, którzy wypełnili ankietę pozostają na liście osób, które ją wypełniły. Ich odpowiedzi są widoczne w raporcie. Nie dostaną żadnych dodatkowych zadań ani maili.
  • Osoby, które były zaproszone do ankiety, a jej nie wypełniły – nie otrzymują już maila z zaproszeniem, ale wraca do nich zadanie we fladze. Możesz także wysłać im dodatkowe przypomnienie. Jak to zrobić – zobacz tu.
  • Możesz dodać do ankiety zupełnie nowe osoby – one otrzymają pełen zestaw zachęt do jej wypełnienia.

Żeby skorzystać z funkcji przywróć wejdź w zakładkę NarzędziaAnkiety i ustaw filtr widoczności ankiet, tak by zobaczyć także te, które zostały już zakończone.

ankiety_3-6_1

Wybierz ankietę, kliknij w jej tytuł by zobaczyć szczegóły:

ankiety_3-6_2

Kliknij opcję Przywróć:

ankiety_3-6_3

Potwierdź, że chcesz ankietę przywrócić:

ankiety_3-6_4

I gotowe!

Wyniki ankiety zostaną skorygowane na podstawie nowo otrzymanych odpowiedzi.

W emplo zablokowana będzie możliwość edycji pytań ankiety – dzieje się tak, ponieważ jest już ona wypełniona przez część osób. System będzie chciał przedstawić zbiorcze wyniki, które w związku z tym muszą pozostawać w tym samym formacie.

ankiety_3-6_5

Jeśli chcesz przeprowadzić taką samą ankietę, ale na nowej grupie użytkowników lub chcesz zmodyfikować treść pytań – wykorzystaj opcję tworzenia szablonów ankiet.

Poprzedni Następny