Nowości i usprawnienia

Nowości i usprawnienia – listopad 2016

Dodaliśmy przypomnienie dla managerów o kończących się umowach ich pracowników. Ułatwiliśmy rozpoczynanie konwersacji. Poszerzyliśmy możliwości budowania wniosków firmowych o tematy i opisy poszczególnych ich elementów. Dodaliśmy matrycowych członków zespołu do kalendarza nieobecności. Uzupełniliśmy możliwość gromadzenia wiedzy o pracownikach o przypisanie im narodowości. Udoskonalimy sposób przypisywania artykułów do kategorii obszaru wiedzy a także dodaliśmy możliwość blokowania komentarzy pod wybranymi artykułami.

PRZYPOMNIENIE DLA MANAGERA O KOŃCZĄCEJ SIĘ UMOWIE PRACOWNIKA

Dodaliśmy automatyczne przypomnienie o kończącej się umowie. Powiadomienie jest wysyłane na 30 a potem na 7 dni przed końcem umowy z pracownikiem, będącym w zespole danego managera.

SZYBSZE WYSYŁANIE WIADOMOŚCI

Dodaliśmy opcję “Wyślij wiadomość” na karcie pracownika. Po jej naciśnięciu zostaniesz bezpośrednio przekierowany do konwersacji na emplo z wybraną osobą.

ROZBUDOWANE MOŻLIWOŚCI PRZY TWORZENIU SZABLONÓW WNIOSKÓW FIRMOWYCH

Wprowadziliśmy nowe pola do wniosków firmowych, dzięki czemu szablony mogą być wzbogacone o nagłówki, tematy i opisy.

MATRYCOWI CZŁONKOWIE ZESPOŁU WIDOCZNI W TWOIM KALENDARZU NIEOBECNOŚCI

W zakładce zespół znajduje się kalendarz nieobecności, na którym łatwo podejrzeć wszystkie absencje osób z otoczenia. Od teraz oprócz członków zespołu wyświetlamy tam również tych, którzy zostali oznaczeni jako matrycowi.

 

PRZYPISYWANIE I FILTROWANIE PRACOWNIKÓW NA PODSTAWIE NARODOWOŚCI

Specjalnie dla firm, które pracują w różnych krajach, dodaliśmy możliwość przypisywania pracownikom narodowości.

Jednocześnie udostępniliśmy filtr w wybieraczce, który pozwala na wskazanie osób tylko wybranej narodowości.

WIĘKSZA PRZEJRZYSTOŚĆ W BAZIE WIEDZY

Usunęliśmy obowiązek tworzenia kategorii “Pozostałe” w obszarach wiedzy. Jeśli obszar nie posiada żadnych kategorii artykuł jest podpinany bezpośrednio pod niego.

Dodatkowo udostępniliśmy opcję “Wyłącz komentarze” przy artykułach w obszarze wiedzy – zaznaczenie tej opcji w kreatorze uniemożliwia dodawanie komentarzy pod wybranymi artykułami.

Leave A Comment
*
*