Nowości i usprawnienia

Nowości – Pierwsze półrocze 2018

W pierwszym półroczu 2018 emplo zyskało wiele nowych funkcji. Przygotowaliśmy krótkie podsumowanie, które pomoże Ci je poznać i w pełni wykorzystać wszystkie możliwości naszej platformy.

Nowości:

  • W emplo możesz umieścić informacje, z którymi użytkownik powinien zapoznać się przed rozpoczęciem korzystania z systemu. Moduł zgody i potwierdzenia pomoże Ci zebrać odpowiednie poświadczenia od współpracowników, takie jak np. zgoda na przetwarzanie wizerunku przez pracodawcę, czy akceptacja regulaminu firmy. Listę dokumentów przypisanych do danej osoby odnajdziesz na jej karcie w emplo, a z zebranych potwierdzeń możesz wygenerować zbiorowy raport.
  • Nie wszyscy pracownicy w Twojej firmie mają adres e-mail? Teraz do emplo zalogują się również bez niego. Ustaw im dowolny login i wybierz wygodną formę kontaktu, mail lub SMS, którą system będzie wykorzystywał do wysyłania komunikatów. Domyślnie ustawionym loginem jest służbowy adres e-mail.
  • Dodawanie pracowników do emplo nie musi już spoczywać tylko na barkach administratora. Teraz osoba z odpowiednim uprawnieniem (Dodawanie członków własnego zespołu i edycja ich danych osobowych) może utworzyć w systemie konta nowym członkom własnego zespołu.

Usprawnienia:

  • Odpowiedzi udzielone w ankietach przez osoby zdezaktywowane już nie znikają. Dzięki temu przy pomocy modułu bez problemu przeprowadzisz exit interview w swojej organizacji.
  • Możesz zdecydować, które dni wolne będą wyświetlać się na kartach pracowników. Wybierz wymiar najbardziej odpowiadający Waszym potrzebom lub pozostaw domyślny – czyli taki, w ramach którego przyznane zostało wszystkim najwięcej dni.
  • Tworząc wydarzenie określ, czy uczestnictwo w nim będzie wymagało zgody przełożonego. Dzięki temu menedżerowie zobaczą jakie eventy interesują członków ich zespołu, a pracownicy otrzymają jasną informację o zgodzie na udział w spotkaniu, lub jej braku.
  • Ocena okresowa została zakończona, a nie wszyscy zdążyli wypełnić swoje kwestionariusze? Nie martw się! W kilka chwil możesz przywrócić zamknięty wcześniej proces.

Cały czas pracujemy nad kolejnymi nowościami i usprawnieniami. 🙂 Zachęcamy do śledzenia naszej strony i newsletterów.

Leave A Comment
*
*