Od teraz składanie wniosków w emplo będzie jeszcze prostsze! W ostatnim czasie pracowaliśmy nad usprawnieniem modułu Wniosków firmowych. Oprócz zmian wizualnych dodaliśmy kilka nowości funkcjonalnych. Poniżej znajdziesz listę zmian w ramach pierwszego etapu usprawnień.

Jeśli chcesz się dowiedzieć w jaki sposób składać wnioski lub tworzyć ich szablony, zapoznaj się z przygotowaną przez nas Instrukcją.

Odświeżony wygląd wniosków

Moduł wniosków firmowych w emplo zyskał nowy wygląd. Wybierając typ wniosku do złożenia, trafisz na nową listę w formie kafelków:

Nowy formularz składania wniosku

Składany wniosek wypełnisz za pomocą przejrzystego formularza:

Wszystkie złożone wnioski znajdziesz na nowej liście i już z jej poziomu wydrukujesz lub pobierzesz jako pliki PDF wypełnione formularze.

Nowe tworzenie szablonu wniosku

Jeszcze łatwiej stworzysz nowe szablony wniosków, dzięki nowemu kreatorowi formularza wniosku! Wybieraj spośród wielu typów pól, oddzielaj sekcje za pomocą nagłówków i tekstów pomocniczych. Zapisz dodane pole i od razu sprawdź jak będzie wyglądało w wypełnianym formularzu – jeszcze w trakcie budowy formularza! Steruj dowolnie kolejnością dodanych pól i nagłówków.

Bardziej intuicyjne tworzenie procesu akceptacji wniosku

Usprawniliśmy sposób dodawania kolejnych kroków akceptacji wniosku. Po zapisaniu etapu, zobaczysz jego krótkie podsumowanie i szybko upewnisz się do kogo trafi wniosek.

Zarządzanie widocznością pól na poszczególnych etapach akceptacji

Tworzysz wniosek o awans dla podwładnego, ale nie chcesz dzielić się poufnymi informacjami na poszczególnych etapach? Nic prostszego! Wybierz pola, które będą widoczne na ich etapie akceptacji.

Korzystasz z wniosków firmowych w emplo i chcesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami? Napisz do nas

Leave A Comment
*
*