Nowości i usprawnienia

Nowa kolumna w raporcie pracowników – szybciej znajdziesz potrzebne dane!

Raporty pracowników zyskały nową, praktyczną kolumnę – od teraz bez problemu sprawdzisz ID pracownika! To usprawnienie z pewnością docenią osoby pracujące z danymi kadrowymi i integracjami systemów.

ID pracownika w raportach pracowników

W raporcie pracowników oraz w raporcie pracownicy z dnia (dostępnych z profilu administratora, w zakładce Pracownicy), pojawiła się nowa kolumna: „ID pracownika”. Została umieszczona na samym początku arkusza Excel i prezentuje unikalny identyfikator każdego użytkownika w systemie.

To niewielka zmiana, która znacząco ułatwia pracę, szczególnie w obszarach związanych z kadrami, integracjami systemów oraz analizą danych. Teraz nie musisz już wchodzić w profil pracownika, aby znaleźć jego ID. Wszystko masz pod ręką, bez względu na to, jakie filtry zastosujesz przy pobieraniu raportu.

Raport pracowników:

Raport pracowników z dnia:

Nowa kolumna z ID to krok w stronę bardziej przejrzystych i funkcjonalnych raportów pracowniczych. Jeśli masz pytania dotyczące raportów lub chcesz podzielić się pomysłem na kolejne usprawnienie – napisz do nas na adres: https://emplo.com.

Leave A Comment
*
*