Dodawanie i edycja artykułów

Wprowadziliśmy usprawnienie w formatowaniu treści artykułu. Opcje formatowania są przyklejone do górnej krawędzi ekranu i widoczne na ekranie w trakcie jej wpisywania. Dzięki temu bez problemu sformatujesz bardzo długie teksty i zadbasz, aby zawsze były czytelne dla odbiorców:

Raporty

Raport z listą pracowników uzupełniliśmy o zawartość własnych pól z zakładki “Informacje osobowe” dostępnej na Karcie pracownika.

Osoby z aktywnym uprawnieniem, pobierając raport z listą pracowników w “Profilu administratora”, zobaczą w nim dodatkowe kolumny z treścią wypełnionych pól. W ten sposób weryfikacja wszystkich Informacji osobowych w firmie będzie jeszcze prostsza!

Powiadomienie o kończącej się umowie

Dodaliśmy możliwość włączenia dodatkowego powiadomienia o kończącej się umowie pracownika. Do tej pory takie powiadomienie otrzymywali wyłącznie bezpośredni przełożeni na 30 i 7 dni przed terminem zakończenia umowy. Teraz  po włączeniu powiadomienia w Ustawieniach powiadomień i wybraniu dodatkowych osób z listy, one zostaną również poinformowane o zbliżającym się terminie.

 

Aplikacja mobilna

Wprowadziliśmy szereg usprawnień w aplikacji mobilnej emplo. Sprawdź i pobierz aktualizację z Google Play lub App Store

Leave A Comment
*
*