Przypinanie artykułów

Chcesz zakomunikować coś ważnego w firmie? Nic prostszego! O ważnym firmowym ogłoszeniu poinformujesz za pomocą przypinanych artykułów. Przypięty artykuł pojawi się zawsze jako pierwszy w zakładce Aktualności, dzięki czemu masz pewność, że wszyscy będą mogli się z nim zapoznać.

Jak to zrobić? Kliknij w “Przypnij artykuł” i wybierz z listy artykuł, którym chcesz się podzielić.

Na liście znajdziesz wszystkie artykuły publiczne, które zostały opublikowane w aktualnościach, grupach, wydarzeniach i obszarach wiedzy.

Dodatkowe opcje wyboru osoby akceptującej zadanie

Dodaliśmy możliwość zatwierdzania wykonania zadania. Od teraz dodając nowe zadanie możesz określić czy jego wykonanie będzie wymagało akceptacji oraz wskazać kto będzie je akceptował. Wybrana osoba po potwierdzeniu zakończenia zadania otrzyma powiadomienie i będzie mogła zatwierdzić jego wykonanie.

Zbiorczy raport z oceny kompetencji

W ocenie kompetencji dodaliśmy możliwość pobrania jednego raportu zbiorczego z podsumowaniem oceny kompetencji wszystkich jej uczestników.

W raporcie znajdziesz takie elementy jak: informacje podstawowe dotyczące uczestników oceny, wyniki ogólne dotyczące ocenianych kompetencji w tym: minimalna, maksymalna i średnia z ocen, wyniki szczegółowe dla każdej kompetencji wraz z pytaniami otwartymi, jeżeli były dodane do kompetencji oraz wskaźniki, czyli najwyżej i najniżej oceniane zachowania (jeżeli były wybrane w szablonie raportu) oraz pytania otwarte do całej oceny. Raport jest generowany w formacie xls.

Leave A Comment
*
*