DLA UŻYTKOWNIKÓW

Podstawowe i rozszerzone informacje o użytkowniku

46 views 13 września 2016 24 listopada 2016 emplo-support 0

Podstawowe informacje zawarte na karcie pracownika wyświetlają się wszystkim użytkownikom emplo. Są to zakładki Aktywności, Instant Feedback, Zewnętrzna historia zatrudnienia, Nieobecności oraz Umiejętności.

Poszerzony zakres zakładek dostępny jest dla wybranych osób.

Kartę pracownika otwiera Podsumowanie – tu znajdziesz podstawowe informacje osobowe (nazwisko, stanowisko, zespół i spółkę), dane kontaktowe, listę umiejętności pracownika oraz jego bezpośrednie otoczenie – przełożonego, współpracowników i ewentualnych podwładnych.

informacjeuzytkownik_2_1informacjeuzytkownik_2_2informacjeuzytkownik_2_3 informacjeuzytkownik_2_4

Nad zdjęciem użytkownika znajduje się belka, która wskazuje, czy dana osoba jest obecna w pracy (kolor zielony) bądź czy zgłosiła w systemie nieobecność (kolor czerwony).

Rozszerzone dane karty pracownika

Zdecydowanie więcej informacji niż na karcie kolegi, znajdziesz na własnej karcie:

informacjeuzytkownik_2_5informacjeuzytkownik_2_6

W Podsumowaniu znajdziesz podstawowe informacje o Twojej historii zatrudnienia oraz o liczbie przysługujących Ci dni wolnych.

Na samym dole tej karty znajdziesz też podsumowanie swoich zadań:

informacjeuzytkownik_2_7

Wchodząc na własną kartę, znajdziesz także informacje na temat: Aktywności, Instant Feedbacku, Oceny kompetencji, Oceny efektów, Nieobecności, Kariery i sukcesji, Zewnętrznej historii zatrudnienia, Umiejętności, Rozwoju i edukacji, Indywidualnych planów rozwoju, Informacji osobowych.

Poprzedni Następny