DLA ADMINISTRATORÓW

DOSTĘP DO EMPLO DLA UŻYTKOWNIKA TECHNICZNEGO

4 views 27 czerwca 2018 2 lipca 2018 emplo-support 0

Kiedy otrzymujemy od Ciebie pytanie lub zgłoszenie problemu, musimy sprawdzić kilka rzeczy, zanim przystąpimy do dalszego działania. O część z nich, jak na przykład przeglądarkę internetową, z której korzystasz, możemy Cię zapytać. Niektóre jednak wymagają zerknięcia „w głąb” systemu i jego ustawień.

Nasz dzielny zespół wsparcia ma w Twoim emplo specjalny profil, dzięki któremu może bliżej przyjrzeć się zagadnieniu, które sprawia Ci trudność. Nie możemy jednak z niego skorzystać bez odpowiedniej zgody.

Do momentu wybrania właściwych opcji w systemie nasz „techniczny” ma zablokowany dostęp. Nawet jeśli otrzymamy od Ciebie telefoniczne lub mailowe potwierdzenie, że możemy go użyć – nie będziemy w stanie odwiedzić emplo Twojej firmy.

Przyznanie nam takich uprawnień nie jest obowiązkowe i zależy od Ciebie. Dzięki nim jednak będziemy mogli jeszcze sprawniej zająć się Twoim problemem i w wielu przypadkach szybciej znaleźć jego rozwiązanie.

W trosce o zachowanie wysokich standardów bezpieczeństwa emplo pozwala Ci w dowolnej chwili wygenerować specjalny raport i sprawdzić, kto z nas i kiedy się logował.

Zobacz, jak przyznać możliwość dodawania dostępu do platformy wszystkim administratorom.

Sprawdź, jak przyznać możliwość dodawania dostępu do platformy tylko sobie.