Nie zgaduj, zapytaj!

Moduł ankiet

Włącz pracowników w proces decyzyjny, podejmując je w oparciu o ich opinie! Twórz ankiety na dowolny temat i popraw jakość komunikacji oraz satysfakcji w firmie.

Ankiety jednorazowe i cykliczne

Przeprowadzaj jednorazowe badania wśród pracowników np. z pytaniem dotyczącym nowego biura, wyborem loga marki lub cykliczne zawierające opinie o satysfakcji z pracy.

Odpowiedzi jawne lub anonimowe

Zbieraj szczery feedback od pracowników zapewniając im pełną anonimowość w ankietach. Zależy Ci na opiniach konkretnych osób? Postaw na odpowiedzi jawne.

Automatyczne raporty

Zapomnij o godzinach spędzonych nad zliczaniem wyników ankiet. Do każdej ankiety automatycznie przygotowane zostanie podsumowanie z odpowiedziami, przebiegiem oraz informacjami o wypełniających.

Wszystko czego potrzebujesz do analizy ankiety

Co jest najważniejsze w ankiecie? Udzielone odpowiedzi! By w pełni zautomatyzować proces przygotowaliśmy dedykowane podsumowanie każdej z nich. Możesz jednym kliknięciem wygenerować raport PDF lub XML, tak aby podzielić się wynikami z innymi.

W podsumowaniu znajdziesz wszystkie udzielone odpowiedzi wraz z przelicznikami procentowymi i liczbą odpowiadających. Chcesz być stale na bieżąco z tym, jak przebiega ankieta? Zerknij do dashboardu dla twórcy, w którym zobaczysz ile osób już wypełniło, a ile jeszcze nie rozpoczęło.

Chcesz poznać odpowiedzi konkretnej osoby? Sprawdź zakładkę „Wypełniający”. Każda ankieta z odpowiedziami jawnymi daje taką możliwość twórcy szablonu. Przekonaj się o odczuciach poszczególnych osób i wdróż odpowiednie działania HR, jeśli wyniki nie będą dla Ciebie satysfakcjonujące.

Ankiety publiczne i prywatne

Zapytaj o opinię całej firmy na temat nowego cateringu, tworząc ankietę publiczną. Zależy Ci na zbadaniu satysfakcji z pracy u pracowników przynależnych do konkretnego zespołu? Skorzystaj z ankiety prywatnej i zaproś do wypełnienia odpowiednie osoby.

Odpowiedzi jawne i anonimowe

Zależy Ci na zebraniu szczerych odpowiedzi na temat atmosfery panującej w firmie? Nie każdy będzie chciał podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem. W emplo mamy na to sposób – ankiety z odpowiedziami anonimowymi. Twórca uzyska wszystkie odpowiedzi bez danych osobowych, a wypełniający zachowa pełną poufność.

Szablony ankiet

Korzystasz regularnie z określonego typu ankiet? W emplo chcemy maksymalnie skrócić czas, jaki musisz poświęcić na procesy i zarządzanie nimi. Uruchamiając moduł ankiet, zyskujesz dostęp do funkcji formularzy cyklicznych. Do dyspozycji masz 4 częstotliwości cykli, w jakich automatycznie zostają rozesłane ankiety:

Jakie ankiety możesz przygotować z modułem?

Ilość i typ są nieograniczone. Intuicyjny kreator, do którego zyskujesz dostęp, pozostawia Ci pełną dowolność w tworzeniu. Masz do wyboru aż 19 typów możliwych pytań, które umieścisz w swojej ankiecie – w tym NPS, macierze jedno- i wielokrotnego wyboru, skale systemowe i opisowe czy rankingi.

Decyduj o ilości stron, pytań i układzie ankiety. Dodawaj teksty pomocy, które ułatwią wypełnianie formularzy. Chcesz uzyskać uzasadnioną odpowiedź? Zaznacz właściwy checkbox podczas tworzenia – po prostu!

Zmierz puls organizacji

Znasz badanie pulse check? To sposób na monitorowanie opinii oraz zaangażowania pracowników w obecnej chwili. Z modułem ankiet możesz w pełni je zautomatyzować.

Wybierz grupę pytań, które chcesz zadać i skorzystaj z funkcji ankiet cyklicznych. Ankiety będą rozsyłane do odpowiednich osób z określoną  przez Ciebie częstotliwością.

Co powiecie na...?

Ankieta to narzędzie nie tylko do poważnych badań HR-owych. Możesz ją wykorzystać także do codziennego życia firmy. Zapytaj o wrażenia ze szkolenia czy pomysły na kolejny wyjazd integracyjny. Zobacz, na co mają ochotę pozostali i dobierz najlepszą opcję!

Gdy już jest na pokładzie

Onboarding jest skuteczny, tylko gdy pracownik jest zadowolony z jego przebiegu. Z modułem ankiet możesz rozbudować ten proces o etap już po zakończeniu wdrożenia. Stwórz dedykowany formularz i zobacz, jak oceniają go nowi pracownicy. Ulepszaj, modyfikuj i zyskuj!

Wewnętrzny crowdsourcing

Kto zna najlepiej produkt lub usługę, nad którą pracuje Twoja firma? Odpowiedź jest oczywista – pracownicy. Przy pomocy modułu ankiet zastosuj wewnętrzny crowdsourcing, by wyłonić najlepsze pomysły, zebrać opinie czy rozwiązać zaistniałe problemy!

Poznaj pozostałe moduły

emplo to wielofunkcyjne narzędzie dla firm. Oferujemy szereg rozwiązań z dziedzin HR, administracji i nie tylko. Sprawdź, jak możesz rozszerzyć swoją instancję o dodatkowe moduły. Wybierz obszar: komunikację wewnętrzną, digitalizację procesów lub zarządzanie pracownikami i rozwój pracownika. Potrzebujesz funkcjonalności każdej z nich? Na emplo to nie problem!

Onboarding

Wprowadź nowego pracownika do struktur organizacji w sposób usystematyzowany i harmonijny – krok po kroku 

» Automatyzacja procesu.
» Powiadomienia na profilu użytkownika.
» 3 rodzaje zadań do wykonania. 

Dowiedz się więcej 🡢

Grupy dyskusyjne

Komunikacja wewnątrz firmy jest kluczem do sukcesu. Wspieraj ją za pomocą grup dyskusyjnych. Wybieraj dowolne tematy – te związane z pracą, ale i nie tylko! 

» Automatyczne dodawanie członków do wybranych grup.
» Grupy prywatne i publiczne.
» Możliwość dodawania plików, artykułów i innych. 

Dowiedz się więcej 🡢

Testy wiedzy

Opracuj własne testy, które umożliwiają sprawdzenie wiedzy pracowników z różnego zakresu. Dodawaj je do procesów onboardingu i nie tylko. 

» Prosty i elastyczny kreator tworzenia testów.
» Wsparcie procesów onboardingu oraz szkoleń w firmach.
» Biblioteki pytań testów dla wygodniejszego oraz szybszego wykorzystania. 

Dowiedz się więcej 🡢

Pytania są ważne – zadaj nam swoje!

Dziękujemy za wiadomość!

Wkrótce ktoś skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące emplo!