Cała wiedza w zasięgu ręki!

Moduł bazy wiedzy

Zbuduj bazę wiedzy na swoim emplo. Przekaż wszystkie ważne dla organizacji informacje w sposób uporządkowany i dostępny dla wyznaczonych osób.

Bazy prywatne i publiczne

Twórz bazy wiedzy, do których będą mieć dostęp wszyscy pracownicy lub tylko wybrane osoby. To świetne miejsce, by zamieszczać informacje dedykowane dla konkretnych działów, zespołów czy menadżerów.

Własna struktura

Stwórz harmonijne miejsce oferujące dostęp do potrzebnych materiałów. Zaprojektuj bazę korzystając z kategorii i podkategorii, w których umieścisz dedykowane artykuły.

Ulubione obszary

Bezpieczeństwo to podstawa, dlatego moduł został zaprojektowany tak, by wszystkie pliki były odpowiednio chronione. Nie musisz obawiać się, że osoby niepowołane będą miały do nich dostęp.

Wiele źródeł informacji

Jak możesz uzupełnić firmową bazę wiedzy?  

Baza wiedzy zaprojektowana została tak, aby umożliwić użytkownikom swobodne dodawanie różnych źródeł informacji. Podstawową jednostką są artykuły, które dają pełną swobodę przenoszenia wiedzy oraz instrukcji – nie tylko w bazie, ale i w całym emplo.

Masz gotowe materiały, które chcesz umieścić w intranecie? Żaden problem! Skorzystaj z opcji drag&drop i dodaj dowolny plik lub link do stron zewnętrznych.

Artykuł – co daje w emplo?

Każdy artykuł to oddzielna sekcja, którą możesz dopasować indywidualnie do potrzeb. Od grafik, po czcionki aż po załączniki. Dodawaj galerie zdjęć, potrzebne formularze, dokumenty czy instrukcje.

emplo umożliwia załączanie wszystkich najpopularniejszych formatów: DOC, PDF, XLS, MP3, MOV, PPTX.

Chcesz dodawać filmy bezpośrednio na platformę? Skorzystaj z modułu streamingu wideo.

Wspólne, Twoje, ulubione...

Baza wiedzy to moduł, który dzieli się na 3 sfery: obszary wiedzy, moje obszary wiedzy oraz ulubione. Ułatwia to systematyzację odpowiednich zbiorów.

Obszary wiedzy

Podzielona struktura

To serce modułu. Tu znajdziesz wszystkie obszary, do których masz dostęp, tworzące bazę wiedzy. Każdy obszar ma własną strukturę: dzieli on artykuły na kategorie oraz podkategorie. Wszystko zbudowane jest za pomocą intuicyjnych kafelków – bez trudu możesz zmienić ich kolejność i ułożyć wg. uznania. 

Moje obszary wiedzy

Współtworzona przez zespół!

Bazę tworzą użytkownicy: super adminowie i opiekunowie. Możesz wyznaczyć dowolną osobę, która będzie miała możliwość dodawania i edycji indywidualnych obszarów. Osoba z HR może odpowiadać za ogólne informacje, a np. dział handlowy za bazę dostawców. Decyduj, wybieraj i twórz dla innych!

Ulubione obszary wiedzy

Szybki podgląd na wybrane

Każdy pracownik potrzebuje innych informacji do codziennego działania. Wynika to z zakresu obowiązków, doświadczenia i wiedzy. Dlatego w module stworzyliśmy oddzielne miejsce dla każdego. W „ulubionych” możesz zapisać wszystkie potrzebne linki – zarówno do artykułów, kategorii, jak i zewnętrznych stron. 

Nawigacja? Bułka z masłem!

Każdy pracownik potrzebuje innych informacji do codziennego działania. Wynika to z zakresu obowiązków, doświadczenia i wiedzy. Dlatego w module stworzyliśmy oddzielne miejsce dla każdego. W „ulubionych” możesz zapisać wszystkie potrzebne linki – zarówno do artykułów, kategorii, jak i zewnętrznych stron. 

Materiały, których nie mają inni

Możesz tworzyć dowolne materiały, których potrzebuje Twoja organizacja: notatki, artykuły, FAQ, informacje wdrożeniowe. Wszystkie znajdą swoje miejsce w bazie wiedzy.

Nieograniczona mobilność

Całą bazę wiedzy możesz mieć zawsze przy sobie – nie tylko w biurze, podczas dostępu do służbowego komputera. Wystarczy, że skorzystasz z naszej aplikacji

Dlaczego warto korzystać z bazy wiedzy?

Poznaj pozostałe moduły

Stwórz najlepsze miejsce do komunikacji, zarządzania efektywnością i procesów w jednym. Wybierz odpowiednie moduły i dopasuj emplo do potrzeb firmy oraz jej pracowników. Możesz dodawać je do swojej platformy w dowolnym momencie.

Zobacz, co jeszcze możemy zrobić dla Ciebie…

Onboarding

Wprowadź nowego pracownika do struktur organizacji w sposób usystematyzowany i harmonijny – krok po kroku 

» Automatyzacja procesu.
» Powiadomienia na profilu użytkownika.
» 3 rodzaje zadań do wykonania. 

Dowiedz się więcej 🡢

Testy wiedzy

Opracuj własne testy, które umożliwiają sprawdzenie wiedzy pracowników z różnego zakresu. Dodawaj je do procesów onboardingu i nie tylko. 

» Prosty i elastyczny kreator tworzenia testów.
» Wsparcie procesów onboardingu oraz szkoleń w firmach.
» Biblioteki pytań testów dla wygodniejszego oraz szybszego wykorzystania. 

Dowiedz się więcej 🡢

Wnioski i formularze firmowe

Stwórz dowolny szablon wniosku, który możesz wykorzystać w pracy. Dodawaj komentarze oraz etapy akceptacji. Zapomnij o papierowych wersjach! 

» 17 gotowych szablonów wniosków firmowych.
» Prosty i wielofunkcyjny kreator tworzenia wniosków.
» Procesowanie wniosków w tym multiakceptacja. 

Dowiedz się więcej 🡢

Masz pytania? Zadaj je nam!

Dziękujemy za wiadomość!

Wkrótce ktoś skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące emplo!