Wzbogać swoją komunikację o wideo!

Moduł streamingu wideo

Wykorzystanie filmów to sposób na nowoczesną komunikację z pracownikami. W emplo podążamy za najnowszymi trendami i wprowadzamy je jako nowe funkcjonalności na Twojej platformie.

Bez dodatkowych serwerów

Nie potrzebujesz dodatkowej przestrzeni na dyskach zewnętrznych. Nie musisz więcej korzystać z innych serwisów ani embedować plików. Wszystkie materiały, które dodajesz bezpośrednio, trafiają na Twoją instancję.

Bezpieczeństwo plików

Bezpieczeństwo to podstawa, dlatego moduł został zaprojektowany tak, by wszystkie pliki były odpowiednio chronione. Nie musisz obawiać się, że osoby niepowołane będą miały do nich dostęp.

Własny odtwarzacz

Moduł oferuje własny, dedykowany odtwarzacz. Wgrane pliki wideo wyświetlane są bezpośrednio w emplo, bez zbędnego przenoszenia do innych kart czy zakładek.

Tablica pełna informacji

Jak wykorzystać wideo na emplo?

Wideo w komunikacji wewnętrznej stanowi solidny filar do stworzenia prostej i przejrzystej kultury porozumiewania się pomiędzy górą a dołem i nie tylko. Szczególnie w organizacjach pracujących w trybie zdalnym lub hybrydowym umożliwia przekazywanie pracownikom szczegóły, których nie zawsze jesteśmy w stanie opisać.

System został zaprojektowany tak, aby móc publikować materiały w najpopularniejszych dostępnych rozszerzeniach m.in.: mov, flv, avi, mp4, mpg.

Jak mogę wykorzystać moduł?

75% pracowników chętniej sięga do wideo niż maili, artykułów czy raportów.

Artykuły

Słowem i obrazem!

Rozszerz swój artykuł o dodatkowy content w postaci filmu. Opisujesz nowy cykl szkoleń lub innowację, którą wprowadzacie w firmie? Dodaj wideo, w którym pokażesz, jak krok po kroku wyglądają wszystkie etapy.

Baza wiedzy

Stwórz filmy instruktażowe

Zdecydowana większość osób wybiera wideo jako formę nauki podczas tworzenia szkoleń e-learningowych. Teraz możesz przenieść wszystkie na emplo! Film zamieścisz jako część artykułu lub jako oddzielny plik w bazie wiedzy. Ta metoda sprawdza się podczas onboardingu, a także wdrażania innych, nowych procesów.

Wiadomości na tablicy

Przekaż wiadomość inaczej!

Pochwal się osiągnięciami zespołu lub przedstaw nowego lidera w sposób przyciągający uwagę pracowników. Z modułem streamingu wideo wzbogacisz posty także o filmy, które dodasz bezpośrednio na platformę.

Podziel się z innymi

Zarządzasz teamem osób, którym chcesz przekazać najnowsze ciekawostki? Dodaj wideo ze szkolenia, prześlij film z interesującymi materiałami o rozwoju osobisty. Filmy wgrasz zarówno do grup prywatnych, jak i publicznych.

Dlaczego warto umieszczać wideo w komunikacji z pracownikiem?

Poznaj pozostałe moduły

Stwórz najlepsze miejsce do komunikacji, zarządzania efektywnością i automatyzacji procesów w jednym. Wybierz odpowiednie moduły i dopasuj emplo do potrzeb firmy oraz jej pracowników. Możesz dodawać je do platformy w dowolnym momencie.

Zobacz, co jeszcze możemy zrobić dla Ciebie…

Onboarding

Wprowadź nowego pracownika do struktur organizacji w sposób usystematyzowany i harmonijny – krok po kroku 

» Automatyzacja procesu.
» Powiadomienia na profilu użytkownika.
» 3 rodzaje zadań do wykonania. 

Dowiedz się więcej 🡢

Testy wiedzy

Opracuj własne testy, które umożliwiają sprawdzenie wiedzy pracowników z różnego zakresu. Dodawaj je do procesów onboardingu i nie tylko. 

» Prosty i elastyczny kreator tworzenia testów.
» Wsparcie procesów onboardingu oraz szkoleń w firmach.
» Biblioteki pytań testów dla wygodniejszego oraz szybszego wykorzystania. 

Dowiedz się więcej 🡢

Wnioski i formularze firmowe

Stwórz dowolny szablon wniosku, który możesz wykorzystać w pracy. Dodawaj komentarze oraz etapy akceptacji. Zapomnij o papierowych wersjach! 

» 17 gotowych szablonów wniosków firmowych.
» Prosty i wielofunkcyjny kreator tworzenia wniosków.
» Procesowanie wniosków w tym multiakceptacja. 

Dowiedz się więcej 🡢

Porozmawiajmy!

Dziękujemy za wiadomość!

Wkrótce ktoś skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące emplo!