FAQ

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane
pytania związane z emplo.

emplo doskonale sprawdza się w średnich i dużych firmach zatrudniających od ok. 50 do 4 000 pracowników i większych.

Z emplo korzystają firmy, które chcą usprawnić wewnętrzne procesy związane z komunikacją, digitalizacją procesów i zarządzaniem efektywnością.

Wśród naszych Klientów znajdują się m.in. firmy z sektora B2B i B2C, agencje kreatywne, firmy związane z nowymi technologiami (IT, e-commerce), agencje zatrudnienia, firmy doradcze i produkcyjne.

emplo jest elastycznym narzędziem, które dostosowuje się potrzeb firmy. Przed podpisaniem umowy dokładnie przedstawiamy możliwości emplo i wspólnie z Klientem wybieramy te narzędzia, które sprawdzą się w jego firmie. Klient opłaca abonament jedynie za te funkcjonalności, z których chce korzystać.

W razie potrzeby firma może dokupić kolejne funkcjonalności w dogodnym dla siebie momencie.

Tak, można zgłosić się do skorzystania z wersji demo.

Podczas spotkania z firmą, która jest zainteresowana emplo, nasz doradca prezentuje wybrane funkcjonalności na platformie testowej. W trakcie spotkania może on także nadać firmie dostęp do testowej wersji emplo, który będzie aktywny w dogodnym dla niej czasie.

Jeśli chcesz otrzymać wycenę, wypełnij formularz demo lub napisz do nas wiadomość mailową na adres kontakt@emplo.com. Skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o ofercie, którą dostosujemy do potrzeb Twojej firmy.

Uruchomienie emplo w firmie składa się z kilku etapów, o których przeczytasz tutaj.

Szczegółowy harmonogram prac zawsze ustalamy indywidualnie z Klientem.

Aby uruchomić emplo, nie musisz angażować działu IT. Nasza platforma nie wymaga instalacji ani dostępów do Waszych firmowych serwerów.

Jeśli chcesz zintegrować nową platformę do komunikacji z innymi narzędziami, z których korzystają pracownicy, wsparcie działu IT będzie przydatne w określeniu wymagań technicznych.

emplo jest dostępne w polskiej i angielskiej wersji językowej.

Gwarantujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wszystkie dane gromadzone w emplo są przechowywane u zaufanego dostawcy na oddzielnym koncie Microsoft Azure Storage.

emplo pozwala z łatwością wypełniać obowiązki pracodawców wynikające z RODO związane m.in. z anonimizacją danych byłych pracowników, udostępnianiem pełnych danych na życzenie pracownika czy pozyskiwaniem zgód na przetwarzanie wizerunku.

Każda firma może nadawać pracownikom role i uprawnienia zgodnie z własną kulturą organizacyjną.

Dostęp do konkretnych funkcjonalności i możliwość edycji poszczególnych elementów zależy więc od wewnętrznych ustaleń.

emplo jest intuicyjną platformą, która nie sprawia problemów w obsłudze. Można z niej korzystać z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, logując się za pomocą prostego loginu i hasła.

Platforma wyglądem przypomina popularne portale społecznościowe. Posiada przejrzysty układ i przyjazną nawigację.

Przed uruchomieniem platformy zapewniamy wybranym pracownikom szkolenie z obsługi emplo, dzięki czemu korzystanie z platformy jest jeszcze łatwiejsze.

Stawiamy na najwyższą jakość obsługi – nasi klienci mogą liczyć na stałe wsparcie ze strony działu Customer Experience, zarówno w trakcie wdrożenia, jak i po jego zakończeniu. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.