Nasi klienci

Platformę emplo możesz wykorzystać, pracując w dowolnej branży, co udowadniają nasi klienci. Zobacz, jak robią to inni. Zainspiruj się i zacznij proces digitalizacji już dziś!

Zobacz, co już zrobiliśmy dla innych

Grycan: skuteczne i intuicyjne przekazywanie wiedzy

Sieć lodziarnio-kawiarni Grycan stanowi ponad 150 lokali rozproszonych na terenie kraju. Szybkie przekazanie informacji oraz wiedzy firmowej jest kluczowe dla prawidłowego działania całej organizacji.

Puro Hotels: efektywne zarządzanie w rozproszonym zespole

Puro Hotels to szybko rozwijająca się sieć hoteli. Zaplecze administracyjne, kadrowe oraz księgowe mieści się w Warszawie, a większość personelu pracuje poza główną siedzibą w kilku hotelach ulokowanych w największych polskich miastach.

Benefit Systems: usprawnienie komunikacji wewnętrznej

Benefit Systems zmagała się z nieefektywną komunikacją opartą na przestarzałym, statycznym intranecie. Wdrożenie emplo przyniosło natychmiast widoczne, konkretne i łatwe do zmierzenia efekty.

Smart MBC: 97% mniej wewnętrznych wiadomości e-mail

Skrzynki mailowe pracowników były przeładowane dziesiątkami wewnętrznych wiadomości. Firma postanowiła przenieść komunikację wewnętrzną do emplo.

GSU: skuteczne zarządzanie komunikacją w dziale sprzedaży

Zespół spółki to w 76% osoby zatrudnione w dziale sprzedaży, dla których bieżący dostęp do informacji firmowych jest niezbędny do efektywnego realizowania założeń sprzedażowych.

JobCloud: mniejsze bariery komunikacyjne między zespołami

Zarządzanie rozproszonymi zespołami to wyzwanie, któremu JobCloud postanowił stawić czoła. Firma chciała zmodernizować kanały komunikacji i zmniejszyć bariery komunikacyjne między oddziałami francusko i niemiecko-języcznymi.

Wybrani klienci

Porozmawiajmy!

Dziękujemy za wiadomość!

Wkrótce ktoś skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące emplo!