Zaprowadź porządek w dokumentacji

Moduł dokumentów prywatnych

Umowy, rozliczenia PIT i inne ważne pisma – teraz wszystkie znajdziesz w jednym miejscu na emplo!

Potwierdzenie przesłania i odczytania

Funkcja audytu poinformuje Cię automatycznie czy pracownik odebrał lub otworzył przesłany dokument. Masz pewność i potwierdzenie!

Masowy import plików

Przekazujesz dokumenty dla całej firmy? Skorzystaj z masowego importu, który automatycznie dopisze pliki do pracowników.

Bez ryzyka zgubienia

Twoje dokumenty są bezpieczne. Nie ryzykujesz zgubienia czy zniszczeniach ich, tak jak może się to wydarzyć w przypadku dokumentów papierowych czy przesłynach mailowo. emplo oferuje Ci rozwiązania zgodne z RODO.

Zarządzaj wieloma dokumentami

Moduł wykorzystasz do przesyłania różnych pism. Funkcjonalności na platformie umożliwiają przekazywanie danych w pełni bezpieczny sposób. 

Sprawdzi się zarówno do doręczania dokumentów prywatnych, jak i do innych ważnych dokumentów firmowych np. podczas pracy zdalnej. 

Dodawaj praktyczne tagi, by pracownik od razu wiedział, jaki plik został mu powierzony. 

Prywatne

Firmowe

Informacja na karcie pracownika

Podgląd w dowolnym momencie

Karta pracownika w emplo to zbiór wszystkich najważniejszych informacji. Wśród nich znajdziesz także zakładkę dotyczącą dokumentów prywatnych. Możesz w dowolnym momencie sprawdzić plik, informację, kiedy został przypisany oraz zdarzenia z nim powiązane.

Notyfikacje na profilu

Żaden arkusz nie umknie!

W stercie maili łatwo przeoczyć ten zawierający ważne dla Ciebie lub pracownika zaświadczenia czy potwierdzenia. Notyfikacje na platformie zostają automatycznie wysyłane, gdy do profilu zostanie przypisany dowolny dokument.

Osoba przypisująca nie musi pamiętać o powiadomieniu pracownika, a pracownik na pewno nie przegapi ważnego pisma. Zyskują wszyscy!

Audyt dokumentacji

Zapomnij o zbieraniu potwierdzeń

Nie musisz zbierać potwierdzeń i podpisów na długich listach z nazwiskami wszystkich pracowników. Udostępniając je za pośrednictwem emplo, automatycznie uzyskasz adnotację o stanie dokumentów. 

W dedykowanej zakładce “Audyt” sprawdzisz komu zostały przyznane dokumenty, kto i kiedy je przypisał oraz czy plik został pobrany.

 

Masowy import dokumentacji

Dodawaj dokumenty szybciej

150 pracowników w firmie, a Ty musisz każdemu przesłać PIT? Formalności związane z przekazaniem dokumentu papierowego, szczególnie osobiście, potrafią zająć tygodnie. Moduł w emplo umożliwia Ci zrobienie tego w kilka minut.

Dedykowana funkcja importu umożliwia masowe przesłanie dokumentacji do pracowników. Przeciągnięciem dodasz wszystkie pliki. Za pomocą jednego przycisku system automatycznie połączy plik z odpowiednim profilem. 

Bezpieczeństwo plików

Pisma we właściwych rękach

Cała dokumentacja zapisywana za pośrednictwem modułu pozostaje zabezpieczona. Osoba przypisana do pliku, zanim uzyska dostęp, zostanie poproszona o podanie hasła ustalonego dla platformy. Jest ono niezbędne zarówno do przeczytania, jak i pobrania pliku.

W myśl obowiązujących zasad RODO nie możesz przesyłać plików zawierających dane poufne za pośrednictwem wiadomości mailowych czy innych komunikatorów. W emplo przekazywanie dokumentów odbywa się w sposób bezpieczny oraz zgodny z rozporządzenie o ochronie danych.

Masz pewność: żadna nieodpowiednia osoba nie będzie miała dostępu do poufnych danych.

Zoptymalizuj procesy w firmie

Interesuje Cię digitalizacja w firmie? Rozwijaj swoją platformę emplo, dodając do niej kolejne moduły. Sięgnij także do obszarów komunikacji wewnętrznej oraz zarządzania efektywnością, by w krótkim czasie zautomatyzować i przenieść do świata wirtualnego procesy firmowe.

Sprawdź, co wybrali inni nasi klienci…

Testy wiedzy

Sprawdź, czy Twoi pracownicy opanowali wiedzę potrzebną do codziennych zadań. Twórz testy, które wykorzystasz w procesach onboardingu lub po szkoleniach.

» Biblioteka popularnych pytań do wykorzystania w różnych testach.
» Kreator testów z wieloma zmiennymi do ustalenia.
» Automatyczne powiadomienia i przypomnienia dla pracowników.

Dowiedz się więcej 🡢

Zgody i potwierdzenia

Zapomnij o zbieraniu podpisów od pracowniku, by potwierdzić zapoznanie się z regulaminem lub ze zgodą na wykorzystanie wizerunku. Teraz zrobisz to z emplo!

» Wersjonowanie zgód.
» Raporty ze zgód per pracownik oraz per zgoda.
» Wyrażanie zgód podczas przydzielania zasobów.

Dowiedz się więcej 🡢

Aktualności firmowe

Zamieszczaj posty i artykuły, które będą dostępne dla Twoich współpracowników. Bądź na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje w Twojej firmie i wśród najbliższych współpracowników.

» Dostęp do najważniejszych informacji od razu po zalogowaniu
» Struktura typu "wall" znana z popularnych serwisów społecznościowych
» Możliwość przesyłania wiadomości do wglądu dla całej firmy.

Dowiedz się więcej 🡢

Porozmawiajmy!

Dziękujemy za wiadomość!

Wkrótce ktoś skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące emplo!