Stawiaj cele i osiągaj sukcesy!

Moduł celów
i mierników

Sprawdź, w jakiej kondycji jest biznes, weryfikując realizację celów uporządkowanych w jednej harmonijnej przestrzeni na platformie.

Kaskadowanie celów

Wyznaczaj cele w modelu kaskadowym. Pojedyncze cele pracowników będą wpływać na większe zadania założone dla całych zespołów, a nawet spółek.

Zgrany duet

By cel był mierzalny potrzebuje odpowiedniego miernika, który świadczyć będzie o jego realizacji. W emplo to Ty decydujesz, jak będą wyglądać.

Automatyzacja raportowania

Każdy cel pracownika, który należy do podległego Ci zespołu, trafia do specjalnej zakładki. Jednym kliknięciem możesz wygenerować z niej raport do np. prezentacji dla zarządu.

Zdobywaj cele i zaprowadź swój biznes na sam szczyt!

Każda organizacja musi mieć określoną ścieżkę oraz KPI, które pozwalają mierzyć stopień rozwoju. Z modułem na platformie jeszcze lepiej zorganizujesz zarówno wskaźniki, jak i cele w jednym miejscu. Możesz obserwować, jak przebiega realizacja oraz reagować w razie potrzeby. 

Dedykowana zakładka daje stały dostęp do informacji w dowolnym czasie. Jako lider zespołu zaobserwujesz, jak radzą sobie Twoi podwładni, a nawet cała firma z planem na określony czas.

Cele indywidualne, zespołowe i firmowe

Od drobnych zadań do wielkich celów!

Każdy użytkownik emplo ma do dyspozycji funkcję zarządzania swoimi celami oraz miernikami ich realizacji. Od pracownika zależy, czy będzie to duży cel roczny np. osiągnięcie odpowiedniej ilości umów biznesowych, czy mniejszy jak przygotowanie się do czwartkowej konferencji.

Team liderzy mogą także wyznaczać konkretne cele dla zespołów, a osoby uprawnione nawet dla firmy. Proces przygotowania wygląda tak samo jak w przypadku celów indywidualnych, przez co jest intuicyjny i prosty w obsłudze.

Własne mierniki

Wyznaczaj kryterium osiągnięć

Aby osiągnąć cel, trzeba wiedzieć, co stanowi o jego realizacji. Na platformie zarówno cele, jak i mierniki wyznaczasz samodzielnie zgodnie z zapotrzebowaniem organizacji. Podczas tworzenia nowego zamiaru do osiągnięcia, dobierz odpowiedni KPI. Do wyboru użytkownika pozostają mierniki:

Samodzielnie decydujesz o poziomie minimalnym, oczekiwanym oraz powyżej oczekiwań. Dodatkowo, jeżeli jeden z wyznaczonych KPI jest bardziej istotny niż pozostałe możesz nadać wszystkim miernikom własne wagi.

Cele kaskadowe

Waterfall czyli model kaskadowy

Na platformie zaprojektujesz ścieżkę zadań nie tylko dla pracowników i zespołów, w których pracują. Jedyną z ważniejszych funkcji jest kaskadowanie celów. Jak działa? Pracownik wypełniając swoje zadania, realizuje także założenia organizacji np. handlowiec sprzedając umowę, zwiększa założony zysk firmy.

Układając cele w formie kaskady, jeszcze lepiej zarządzasz pracą od samego dołu struktury. Pracownicy czują się lepiej zmotywowani do ich realizacji, gdy widzą swój faktyczny wkład w rozwój organizacji.  

Raport z celów

Organizacja pracy na najwyższym poziomie

Dla każdego przełożonego, niezależnie od szczebla, ważna jest automatyzacja i przyśpieszenie procesów związanych z raportowaniem informacji na temat swojego zespołu. emplo automatycznie generuje raport dotyczący pracowników w formie pliku .XLS, który możesz  następnie przedstawić na spotkaniu.

Zobacz, jak dużo zyskujesz!

Moduł celów i mierników to znacznie więcej, niż się spodziewasz! Sprawdź, dlaczego warto dołączyć go do narzędzi wykorzystywanych w Twojej firmie.

Ocena celów

Wstęp do oceny pracy

Jednym z bardziej wymagających zadań w obszarze HR jest przygotowywanie ewaluacji pracownika. Procesy z nią związane bywają długie i wymagające. Aby maksymalnie skrócić czas przygotowania, oferujemy naszym użytkownikom 3 moduły: oceny kwestionariuszowej, oceny kompetencji oraz oceny celów i mierników.

Wybierając ten moduł, zyskujesz dostęp do środowiska, które umożliwia potem szybkie stworzenie schematów do przeprowadzenia ocen wśród pracowników.

Poznaj moduł oceny celów.

Co możemy jeszcze zrobić dla Twojej firmy?

Zwiększaj możliwości firmy, przenosząc procesy i kluczowe aspekty do środowiska wirtualnego. W działaniach pomoże Ci wielofunkcyjna platforma emplo, którą możesz modyfikować zgodnie z potrzebami działalności. Wybierz dowolne moduły z obszaru komunikacji wewnętrznej, digitalizacji procesów oraz zarządzania rozwojem pracowników.

Sprawdź, jakie jeszcze moduły wybrali nasi klienci…

Ocena kompetencji

Stwórz harmonijne narzędzie razem z modułem kompetencji. Przeprowadzaj oceny bez udziału firm zewnętrznych, dopasowane pod potrzeby swojej firmy.  

» Oceny: 360°, 270°, 180° i 90°.
» W pełni modyfikowalne raporty z ocen.
» Biblioteka pytań otwartych do wykorzystania przy wielu ocenach.  

Dowiedz się więcej 🡢

Ocena celów

Przygotuj podsumowanie celów dla pracowników, wykorzystując zautomatyzowane narzędzie.

» Oceny: 360°, 270°, 180° i 90°.
» Konfigurowalne schematy do wielokrotnego wykorzystania.
» Parametry podsumowywania celów.

Dowiedz się więcej 🡢

Umiejętności

Wyszukuj pracowników do konkretnych zadań za pomocą posiadanych umiejętności.

» Grupy umiejętności.
» Umiejętności firmowe oraz kwalifikacyjne.
» Możliwość potwierdzenia umiejętności na karcie pracownika.

Dowiedz się więcej 🡢

Porozmawiajmy o nowych rozwiązaniach!

Dziękujemy za wiadomość!

Wkrótce ktoś skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące emplo!