Każdy pracownik jest równie ważny!

Moduł
Indywidualnych
Planów Rozwojowych

Zaprojektuj dostosowaną do każdego pracownika, indywidualną ścieżkę zawodową. Rozwijaj kluczowe umiejętności i kompetencje, które pozwolą osiągnąć większą efektywność w całym zespole.

Działania rozwojowe

Konferencje, szkolenia online, wydarzenia branżowe, a może publikacje? Jakie działanie dodasz do swojego planu? Z emplo masz nieograniczone możliwości!

Obszary do poprawy

Zdecyduj, jakie obszary wymagają poprawy oraz jasno określ oczekiwane efekty. Wytyczaj ścieżkę rozwoju, która poprawi Twój biznes!

Budżety rozwojowe

Przypisuj indywidualnie pracownikom budżet, którym będą mogli dysponować w ramach IPR. Warsztaty z asertywności, a może dodatkowe kursy z j. angielskiego?

Nagradzaj i doceniaj

Moduł został zaprojektowany w zgodzie z najnowszym trendami HR. 

Plan stanowi wskazówkę do dalszego samorozwoju dla każdej osoby w organizacji. Umożliwia wdrożenie działań naprawyczych, ale i odpowiadających za dalszy rozwój umiejętności. W kreatorze IPR znajdziesz pola dotyczące mocnych stron pracownika oraz aspiracji i potrzeb.

Doceniaj i nagradzaj swoich pracowników!

Obszary rozwoju

Co jeszcze warto udoskonalić?

Znajomość angielskiego, obsługa CRM, asertywność, a może efektywniejsza sprzedaż? Zdecyduj, co stanie się obszarem wybranym do poprawy. Sięgnij do wcześniej przygotowanej bazy umiejętności lub kompetencji albo samodzielnie wpisz wybrany element. Wskaż oczekiwany efekt, tak aby nie było wątpliwości do czego dąży pracownik.

Kreator działań rozwojowych

Podejmij wyzwanie! Zacznij działanie!

Obszary do poprawy wyznaczone? Czas na podjęcie wyzwania! Rozbudowany kreator pozwoli Ci wybrać spośród 10 typów działań rozwojowych. Firma indywidualnie dla każdego pracownika może przygotować dedykowanego szkolenia, które zostaną dodane jako element IPR. 

Wśród typów działań rozwojowych znajdziesz 🢂

Praca własna

Sprawdź, jak radzą sobie inni z kompetencjami, których od nich oczekujesz. Stwórz cykl działań, które pozwolą samodzielnie pracować nad dalszym rozwojem. Dodatkowe prezentacje, omówienie briefu przed całym zespołem? Sposobów jest wiele!

Zadanie rozwojowe

Prosty sposób, by przetestować niezbędną wiedzę pracowników. Sprawdzi się w trakcie procesu onboardingu i jako cykliczny element oceny pracownika. 

Szkolenia / warsztaty

Planujecie szkolenie z języka obcego,  a może stawiacie na warsztaty z kompetencji miękkich? Wybierz tą zakładkę!

Coaching / mentoring

Spotkanie z inspirującą osobą może okazać się najlepszym rozwiązaniem, by podnieść morale! Wybierz trening mentoringu dla kadry menadżerskiej i zobacz, jak Twój biznes rośnie!

Wewnętrzny program rozwojowy

W twojej organizacji specjaliści dzielą się wiedzą z młodszymi? Świetnie! Skorzystaj z tej funkcji, tworząc IPR. 

Budżety rozwojowe

Lepsze zarządzanie finansami

Nagradzaj pracowników za ich wkład w sukces firmy! Zrobisz to za pośrednictwem przyznanego budżetu rozwojowego! IPR to nie tylko motywacja do nadrobienia zaległości, ale także wsparcie dla najlepszych. Określaj budżet, jakim mogą zarządzać pracownicy w ramach działań rozwojowych.

Rozwój i edukacja

Harmonijna struktura zadań

Chcesz mieć wszystko pod kontrolą? Informacje na temat działań rozwojowych i budżetów znajdziesz nie tylko w IPR. Dedykowane zakładki pozwalają na szybki wgląd do zrealizowanych oraz planowanych zadań. Możesz zweryfikować czy budżet nie został przekroczony oraz na co został spożytkowany.

Czerp z wielu źródeł

Do stworzenia indywidualnego planu rozwoju wykorzystywane bywają różne informacje. Podstawę może stanowić rozmowa z przełożonym, ocena okresowa czy wynik realizacji celów.

Z emplo zarządzasz źródłami samodzielnie. Znajdziesz je w ustawieniach administracyjnych. W przygotowanym zestawie brakuje konkretnego przykładu? Wpisz go samodzielnie!

Wydarzenia rozwojowe

Artykuł, spotkanie albo konferencja – wspólnie wskażcie, które z nich umożliwiają osiągnięcie założonego celu. Wydarzenia rozwojowe, które zaplanujesz w swoim kalendarzu, automatycznie będą dostępne jako element IPR. W jednym miejscu znajdziesz wszystkie dane, jak w przypadku działań rozwojowych.

Poznaj zalety wdrożenia Indywidualnych Planów Rozwoju w firmie!

Poznaj pozostałe moduły

emplo to platforma składająca się z wielu modułów, które możesz modyfikować zgodnie z potrzebami firmy. Sprawdź pozostałe, by poznać i zwiększyć możliwości swojej instancji.

Ocena celów

Automatyczne przeprowadzanie ocen okresowych bez angażowania firm zewnętrznych? Z emplo to proste!

» Schematy ocen zapisywane w bibliotece do wielokrotnego wykorzystywania.
» Możliwość przeprowadzania ocen wieloźródłowych.
» Parametry celów decydujące o częstotliwości oceny, edycji celów w trakcie czy możliwości realizacji ponad plan.

Dowiedz się więcej 🡢

Ankiety

Jeden z najbardziej uniwersalnych modułów na emplo. Przeprowadzaj ankiety na dowolny temat – usprawnij komunikację oraz wydajność pracowników.

» Projektowanie ankiet jednorazowych oraz cyklicznych.
» Pełna anonimowość odpowiedzi lub dostęp dla wszystkich uczestników.
» Kreator ankiet z 19 typami pytań.

Dowiedz się więcej 🡢

Kompetencje

Sprawdź poziom kompetencji zawodowych wśród pracowników i zadbaj o ich rozwój.

» Baza 70 kompetencji gotowych do wykorzystania.
» Funkcja przypisywania kompetencji do stanowisk.
» Nieograniczona liczba konfiguracji skal oceny kompetencji. 

Dowiedz się więcej 🡢

Jak możemy pomóc Twojej firmie?

Dziękujemy za wiadomość!

Wkrótce ktoś skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące emplo!