Zapomnij o papierowej dokumentacji

Moduł wniosków
i formularzy firmowych

Przenieś cały proces obiegu formularzy i wniosków do środowiska wirtualnego. Wyznaczaj etapy akceptacji i przechowuj dokumenty w bezpiecznej przestrzeni.

W biurze i zdalnie

Moduł wniosków firmowych dostępny jest zarówno w wersji dla przeglądarek, jak i w aplikacji mobilnej. Teraz możesz składać, akceptować oraz obserwować przebieg wniosków w dowolnym momencie.

Wieloetapowa akceptacja

Formularze w emplo mogą mieć wiele rodzajów akceptacji. Ty decydujesz o ilości czy sekwencyjności etapów oraz osobach podejmujących decyzję.

Elastyczne formularze

Zaprojektowany kreator umożliwia stworzenie dowolnego typu wniosku. Do wyboru masz do nawet 18 typów pól formularza oraz modyfikowalny proces akceptacji.

Zaprojektuj wniosek lub formularz, którego potrzebujecie

W Twojej firmie wykorzystywane są wieloetapowe wnioski, które wymagają dużego zaangażowania od pracowników? Z tym modułem nawet wymagające wielu poziomów akceptacji formularze stają się proste i intuicyjne dla każdego. 

Zobacz, jakie szablony możesz przygotować w zależności od działu…

Administracja

Kadry

HR

Inne

%

o tyle szybszy staje się proces składania wniosków firmowych przy wykorzystaniu emplo w opinii klientów korzystających z emplo.

Kreator wniosków

Dopracowane w każdym szczególe

Każdy administrator modułu zyskuje dostęp do kreatora wniosków firmowych. Możesz odwzorować dokumentacje papierową wykorzystywaną w organizacji lub stworzyć zupełnie nowe szablony do wykorzystania przez pracowników.

Tworzenie wniosków

Zarządzaj procesem akceptacji

Tworząc wniosek, możesz zaprogramować dowolną ilość etapów akceptacji. Decyduj do kogo trafi oraz kto będzie rozpatrywał formularz. Czy po akceptacji następuje decyzja, czy jedynie potwierdzenie i kolejne etapy – wybór należy do Ciebie.

Nie wszystkie dane w formularzu muszą być dostępne dla pozostałych akceptujących. Teraz możesz zaprojektować wniosek, w którym zdecydujesz, co będzie widoczne dla pozostałych osób. Zachowaj tajemnice firmowe tylko dla upoważnionych. 

Aplikacja mobilna

Nie daj się zatrzymać

emplo jest narzędziem uniwersalnym dla biznesu. Rozumiemy współczesne potrzeby i to, że nie zawsze możesz mieć dostęp do służbowego komputera. Aplikacja mobilna, dostępna dla każdej instancji to usługa, którą stale rozwijamy.

Moduł wniosków umożliwia Ci zgłaszanie formularzy, akceptowanie ich oraz sprawdzanie statusu procesów w trakcie. Sprawdź aplikację mobilną…

Automatyczna inkrementacja wniosków

Zadbaj o porządek w dokumentach

Zadbaj o organizację formularzy w firmie. Automatyczna inkrementacja ułatwia zachowanie porządku wśród szablonów, które cieszą się dużą popularnością. Naciśnij jeden przycisk, a wszystkie wpływające wnioski z danego szablony zyskają numerację wg. wybranego wzoru.

Możesz samodzielnie wyznaczyć pierwszy numer, tak aby zachować ciągłość podczas przenoszenia dokumentacji z formy papierowej do wirtualnej.

Jedno kliknięcie, jeden raport

Generowanie raportów z informacjami nigdy nie było prostsze. W emplo wystarczy, że klikniesz jeden przycisk. Zdecyduj, czy będzie on w formie .PDF, czy .XML. Możesz przygotować go z wniosków firmowych zaakceptowanych lub złożonych przez Ciebie.

Połącz z innymi systemami

W emplo nie zamykamy się na współpracę. Jeśli korzystasz z systemów odpowiedzialnych za obliczanie nieobecności lub godzin pracy możemy go zintegrować z naszym modułem wniosków, by w pełni zdigitalizować procesy w Twojej firmie. Dowiedz się więcej na ten temat…

Zintegrowane z pozostałymi modułami

Wnioski firmowe to wszechstronne narzędzie, które służy do różnorodnych celów i doskonale współpracuje z innymi modułami, takimi jak Zasoby Firmowe, Nieobecności czy Preboarding. Dzięki tym połączeniom, emplo stanowi kompleksowy system usprawniający zarządzanie zasobami ludzkimi oraz procesami organizacyjnymi na wielu płaszczyznach. Dowiedz się więcej na ten temat…

Sprawdź! To zyskujesz wraz z modułem!

Zoptymalizuj proces w swojej firmie

Interesuje Cię digitalizacja procesów w firmie? Wnioski firmowe to nie jedyny aspekt, który możesz przenieść do wirtualnego środowiska. Rozwijaj stopniowo instancję, dodając do niej kolejne moduły.

Sprawdź, co wybrali inni nasi klienci…

Zasoby firmowe

Zarządzaj zasobami firmowymi w środowisku wirtualnym. Dodawaj dowolne pozycje i przypisuj dedykowanych pracowników.

» Możliwość określenia czasu nadania i odebrania.
» Wnioskowanie o odebranie oraz nadanie zasobów. (z modułem wniosków)
» Określanie poziomów dostępów oraz uprawnień. 

Dowiedz się więcej 🡢

Ankiety

Chcesz pracować w zadowolonym i zmotywowanym teamie? Zapytaj pracowników o opinie! Z modułem przygotujesz ankiety oraz badania opinii.

» Ankiety cykliczne oraz jednorazowe.
» 19 typów możliwych pytań.
» 4 gotowe szablony ankiet i badań.

Dowiedz się więcej 🡢

Nieobecności

Zarządzaj nieobecnościami w firmie. Twórz własne rodzaje, nadzoruj liczbę dostępnych dni i przesyłaj wnioski do akceptacji.

» Wnioskowanie o przydzielenie dni wolnych. (z modułem wniosków)
» Konfigurowalne kalendarze pracownicze.
» Automatyczne naliczanie dni wolnych na podstawie kalendarza.

Dowiedz się więcej 🡢

Więcej szczegółów? Zapytaj!

Dziękujemy za wiadomość!

Wkrótce ktoś skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące emplo!