Zadbaj o swoich pracowników
od pierwszych chwil!

Moduł preboardingu

Rozpocznij współpracę lepiej, tworząc markę w zgodzie z najwyższymi standardami employer brandingu. Wprowadź nową osobę w sposób nowoczesny, zdigitalizowany i profesjonalny.

Elastyczne kwestionariusze

W pełni modyfikowalne kwestionariusze umożliwiają dopasowanie do potrzeb każdego stanowiska, na którym przeprowadzasz preboarding. Modyfikuj rodzaje pytań lub stwórz uniwersalne zestawy dla całej firmy.

Pełna automatyzacja

Przygotuj proces raz i wykorzystuj go wielokrotnie dla różnych pracowników. Przesyłaj wiadomości i kwestionariusze jednym kliknięciem.

Panel każdego procesu

Nie musisz zapamiętywać, komu już został przesłany kwestionariusz do wypełnienia. Wszystkie dane znajdziesz posegregowane wg. procesów – każdy na oddzielnym panelu.

Czym jest preboarding?

Coraz więcej firm zmaga się z problemem odchodzących nowych pracowników. Aby zniwelować ten trend, należy zadbać o wrażenia i odczucia jeszcze przed pierwszym dniem pracy. Odpowiedni proces rekrutacji, a następnie wdrożenia pozwala na zniwelowanie problemu.

Preboarding to etap pomiędzy podjęciem decyzji o zatrudnieniu kandydata do pierwszego dnia w pracy. Dedykowany moduł w emplo pomaga zaprojektować jasną ścieżkę działań oraz automatyzuje proces przekazywania informacji do przyszłego pracownika.

Kwestionariusze

Nowoczesne podejście do formalności

Jednym z głównych elementów modułu jest kreator kwestionariuszy. Użytkownik tworzy z jego pomocą dowolny formularz, który potem zostanie przesłany za pośrednictwem emplo. Co może znaleźć się w arkuszu? Wszystko czego potrzebujesz!

Do dyspozycji użytkownika znajduje się aż 7 rodzajów pól oraz 4 funkcje umożliwiające edycję wyglądu kwestionariusza, a wśród nich:

Jednym kliknięciem dodasz element uzupełniający formularz o pola związane z danymi personalnymi lub możliwością załączenia skanu badań medycyny pracy.

Z kwestionariuszem uzyskasz potrzebne informacje!

Dane personalne

Preferowana forma umowy

Informacje o dacie rozpoczęcia współpracy

Chęć przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
/pakietu medycznego

Preferencje grafikowe oraz wymiar czasu pracy

Informacje o potrzebnych narzędziach

Skany świadectwa pracy

Certyfikaty, dyplomy

Dashboard procesu preboardingu

Zaprowadź porządek w notatkach!

Czy wszystkie wiadomości zostały wysłane? Czy nowy pracownik dostał odpowiedni kwestionariusz? Nie zastanawiaj się – sprawdź! Dashboard procesów preboardingowych daje Ci stały podgląd na wszystkich uczestników. Wiesz, kto wypełnił kwestionariusz, kto został już zaproszony, a do kogo musisz jeszcze przesłać dane!

Nie pamiętasz, jakie kroki znajdują się w konkretnym procesie? Nic nie szkodzi! Odwiedź zakładkę podgląd procesu, a zobaczysz, co otrzymują Twoi nowi pracownicy.

Wiadomość powitalna

Przywitaj się w swoim stylu!

Kto zna lepiej Twoją firmę niż Ty? Użytkownik samodzielnie podejmuje decyzję o charakterze komunikacji, co czyni proces w emplo tak wyjątkowym. „Cześć!”, a może „Dzień dobry Pani”? Krótki kwestionariusz z zabawnymi pytaniami lub długi formularz w oficjalnym tonie. Z nami każda organizacja wyraża swój charakter!

Z wygodnym kreatorem wiadomości powitalnej możesz stworzyć taką, która odpowiadać będzie stylowi komunikacji w organizacji. Automatyzacja procesu sprawi, że nie musisz jej przeklejać i dopasowywać do każdego oddzielnie, system zrobi to za Ciebie!

Chcesz, aby pracownik otrzymał podziękowanie za wypełnienie kwestionariusza? Wystarczy jeden klik, a uzyskasz dostęp do kolejnego kreatora!

Moduł onboardingu

Pełne wdrożenie z emplo!

Preboarding przeprowadzony? Czas na dalsze kroki! System emplo oferuje Ci dostęp do pełnego modułu onboardingu, który pokieruje dalszą ścieżką nowego pracownika w firmie. Do dyspozycji masz:

Integracja z e-recruiter

Od momentu rekrutacji

Wzbogać swoją platformę o jeszcze większe możliwości. Teraz nie musisz zakładać konta pracownika, wszystkie informacje pojawią się automatycznie na emplo! Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni proces rekrutacyjny z systemu e-recruiter – emplo zajmie się resztą!
Dowiedz się więcej na temat integracji

Poznaj pozostałe moduły

emplo oferuje znacznie więcej możliwości. Każdy moduł odpowiada na inne potrzeby biznesu i organizacji. Proponujemy rozwiązania, które usprawniają pracę w 3 obszarach: komunikacji wewnętrznej, zarządzaniu efektywnością oraz digitalizacji procesów.

Sprawdź pozostałe moduły, by poznać i zwiększyć możliwości swojej platformy.

Baza wiedzy

Uporządkuj wiedzę, której potrzebują Twoi pracownicy w jednym miejscu. Wszystkie informacje, regulaminy czy artykuły na wyciągniecie ręki.

» 6 przygotowanych wcześniej artykułów.
» Możliwość dodawania dowolnej ilości artykułów.
» Podział na bazy prywatne i publiczne. 

Dowiedz się więcej 🡢

Wnioski i formularze firmowe

Stwórz dowolny szablon wniosku, który możesz wykorzystać w pracy. Dodawaj komentarze oraz etapy akceptacji. Zapomnij o papierowych wersjach! 

» Pełna automatyzacja procesu obiegu dokumentacji.
» Możliwość wieloetapowej akceptacji całych wniosków lub ich części.
» 17 gotowych szablonów do wykorzystania.

Dowiedz się więcej 🡢

Personalizacja

emplo możesz być jeszcze lepiej dopasowane do organizacji. Spersonalizuj platformę nie tylko pod kątem merytorycznym, ale i identyfikacji wizualnej.

» Umiejscowienie loga w wielu obszarach platformy.
» Własne logo w raportach i formularzach do druku.
» Modyfikacje strony logowania.

Dowiedz się więcej 🡢

Masz pytanie? Zadaj je nam!

Dziękujemy za wiadomość!

Wkrótce ktoś skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące emplo!