Digitalizacja procesów

Czy wiesz, ile czasu Ty i Twoi pracownicy marnujecie na wypełnianie papierowych wniosków? W dobie wszechobecnej cyfryzacji postaw na platformę, która umożliwi Ci przeniesienie wszystkich procesów do świata wirtualnego.

Zarządzaj procesami firmowymi w nowoczesny sposób!

Automatyzacja

Zaplanuj automatyczny obieg dokumentów. Wyeliminuj zbędne wypełnianie tych samych dokumentów zastępując je dedykowanymi formularzami.

Bezpieczeństwo danych

Wszystkie gromadzone dane są bezpiecznie przechowywane u zaufanego dostawcy na oddzielnym koncie Microsoft Azure Storage.

Integracja

emplo umożliwia integrację z systemami, które już wykorzystujesz w swojej firmie. Świetnie sprawdza się jako uzupełnienie programów kadrowych i finansowych.

%

o tyle szybszy staje się proces składania wniosków firmowych przy wykorzystaniu emplo w opinii klientów korzystających z emplo.

Przenieś procesy do emplo!

Digitalizacja procesów to obszar, po który najchętniej sięgają klienci przechodząc do emplo. Umożliwia przeniesienie wszystkich najważniejszych procesów firmowych do świata wirtualnego:

nieobecnosci-mobile

Poznaj zalety digitalizacji procesów firmowych

Dedykowane moduły emplo umożliwiają ograniczenie dziesiątek, a nawet i setek maili, które codziennie spływają do wszystkich pracowników. Umożliwiają także ograniczenie dokumentacji papierowej do niezbędnego minimum. Te i wiele więcej korzyści przyniesie wprowadzenie emplo do Twojej firmy. Więcej na ten temat…

o tyle udało się skrócić czas składania wniosków firmowych w Antal. 

%

Wybierz moduły i rozpocznij digitalizację już dziś!

Struktura emplo przypomina klocki, które możesz dowolnie łączyć. Naszymi elementami są moduły. Wybierz, które z nich są potrzebne dla usprawnienia Twojego biznesu i utwórz z nich platformę HR na miarę potrzeb swojej firmy.

Nie masz pewności? Skontaktuj się z nami – nasi specjaliści doradzą Ci najlepszą konfigurację modułów.

W obszarze digitalizacji procesów znajdziesz:

Wnioski i formularze firmowe

Stwórz dowolny szablon wniosku lub skorzystaj z 17 gotowych wersji, które możesz wykorzystać w pracy. Dodawaj komentarze oraz etapy akceptacji. Zapomnij o papierowych wersjach!
Dowiedz się więcej 🡢

Nieobecności

Zarządzaj nieobecnościami w firmie. Twórz kalendarze pracownicze, wyznaczaj wymiary czasu pracy i generuj raporty jednym kliknięciem.
Dowiedz się więcej 🡢

Ankiety

Zadaj dowolne pytania w ankiecie anonimowej lub publicznej. Stwórz własny szablon albo skorzystaj z gotowych przykładów.
Dowiedz się więcej 🡢

Preboarding

Przygotuj zoptymalizowany proces preboardingu dla przyszłych pracowników. Wysyłaj, za pośrednictwem emplo, kwestionariusze do wypełnienia oraz powitalne komunikaty.
Dowiedz się więcej 🡢

Onboarding

Zaplanuj proces wdrożenia nowego pracownika. Dodawaj różne typy zadań do wykonania i kontroluj przebieg onboardingu.
Dowiedz się więcej 🡢

Zgody i potwierdzenia

Zapomnij o papierowych zgodach na RODO i innych potrzebnych potwierdzeniach. Teraz zaakceptujesz i zarchiwizujesz je na emplo.
Dowiedz się więcej 🡢

Zasoby firmowe

Sprawdzaj przypisanych pracowników, przesyłaj wnioski oraz odbieraj lub nadawaj odpowiednie dostępy do materiałów w sposób w pełni zdigitalizowany.
Dowiedz się więcej 🡢

Dokumenty prywatne

Przesyłaj umowy oraz PIT-y za pośrednictwem praktycznego modułu. Miej pewność, że nie trafią w niepowołane ręce.
Dowiedz się więcej 🡢

Sygnaliści

NOWOŚĆ! Zapewnij bezpieczny kanał komunikacji w zgodzie ze standardami narzuconymi przez unijną dyrektywę. Nie wprowadzaj kolejnego narzędzia, postaw na emplo!
Dowiedz się więcej 🡢

Masz pytanie? Chętnie odpowiemy!

Dziękujemy za wiadomość!

Wkrótce ktoś skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące emplo!