Wszyscy na pokład!

Moduł onboardingu

Przeprowadzaj skuteczne procesy onboardingu w swojej firmie. Postaw na sprawdzone metody i rozwiązania, które pomogą wdrożyć nowych pracowników. Stwórz ścieżkę dedykowaną dla Twojej organizacji!

Stały dostęp do informacji

Jesteś w trakcie procesu onboardingu? emplo przypomni Ci o kolejnych etapach, które masz przed sobą! Najważniejsze informacje są stale wyświetlane w “Aktualnościach”.

Kreowanie własnych procesów

4 uniwersalne rodzaje zadań, które możesz rozłożyć odpowiednio w czasie pozwolą na przygotowanie procesów zarówno dla juniorów, jak i doświadczonych pracowników na różnych stanowiskach.

Kontrolowany przebieg onboardingu

Twój zespół lub jego członek uczestniczy w procesie onboardingu? Sprawdź, na jakim jest etapie. Przypomnij o zadaniach do wykonania lub pochwal zaangażowanie i szybkie wypełnienie zadań. 

Przeprowadzaj sprawniej procesy onboardingu!

Czy wiesz, że 1/3 pracowników podejmuje decyzję o odejściu w ciągu pierwszych 6 miesięcy? Ponad 60% decyduje się na to w ciągu zaledwie 90 dni od rozpoczęcia pracy!

Badania wskazują, że wielokrotnie przyczynę stanowi źle przeprowadzony onboarding. Koszty rekrutacji kolejnych pracowników są niewspółmiernie wysokie do odpowiednio zaplanowanego wdrożenia.

Nie pozwól, by problem ten dotyczył także Twojej firmy!

Nie tylko dla nowicjuszy!

Moduł onboardingu to nie tylko przestrzeń na platformie emplo dedykowana dla nowych pracowników. To także sposób by zapoznać z nowymi procedurami lub utrwalić wiedzę.

Jak mogę wykorzystać moduł?

Onboarding to proces długotrwały oraz wymagający – może trwać nawet do 3 miesięcy. Zadbaj o to, by był możliwie zdigitalizowany i zautomatyzowany, dzięki modułowi onboardingu w emplo!

Sprawdź, jakie nowe funkcjonalności zyskuje Twoja platforma

Moduł wprowadza szereg zmian i nowych funkcji do instancji emplo. W ten sposób onboardingu staje się prostszy do stworzenia przez osoby odpowiedzialne, ale również jest intuicyjny dla osób wdrażanych. Nie musisz znać emplo, by bez trudu przechodzić kolejne etapy procesu.

Powiadomienia w aktualnościach

Nie przegapisz żadnej informacji

Jesteś zawsze na bieżąco! Moduł onboardingu jest stworzony przede wszystkim z myślą o nowych pracownikach, którzy dopiero wdrażają się w nowe systemy. By ułatwić odnalezienie dedykowanego procesu, pracownik po zalogowaniu do emplo od razu zauważy informację dotyczącą procesu onboardingu na swojej tablicy.

Notyfikacje na profilu

Sprawdź na swojej karcie

Wszystkie procesy onboardingu możesz znaleźć na karcie pracownika – zarówno te aktywne, jak i ukończone. To świetny sposób, by przypomnieć sobie w późniejszym czasie artykuły lub inne cenne informacje, które zdobywasz w trakcie wdrożenia.

Dashboard dla leaderów

Wirtualne zarządzanie

Zarządzenie zespołem to niełatwa rzecz, dlatego warto usprawnić i zdigitalizować procesy z tym związane. Każda osoba zarządzająca teamem zyskuje informacje na temat swoich pracowników. W każdej chwili możesz sprawdzić, na jakim etapie jest proces wdrożenia u każdego z osobna. To szczególnie przydatna funkcjonalność przy pracy zdalnej i hybrydowej.

Aplikacja mobilna

Mobilny onboarding

Nie każdy pracownik korzysta z komputera biurowego. By ułatwić proces onboardingu np. w zakładach pracy, możesz przeprowadzić go przy wykorzystaniu aplikacji mobilnej. Wszystkie elementy procesu są możliwe do zrealizowania na smartfonie pracownika.

Przedstaw wizję

Kluczem do sukcesu w employer brandingu jest zapoznanie pracownika z aspektami takimi jak wizja, kultura firmy czy strategia. Osoba, która przejdzie proces onboardingu, staje się bardziej zaangażowana, a także czuje większe przywiązanie do firmy – co za tym idzie? Zmniejszasz ryzyko rezygnacji. Z modułem w emplo przeprowadzisz cały proces w sposób usystematyzowany, przemyślany i skuteczny.

Mieszaj i łącz – b-learning

W swojej organizacji chcesz postawić na metodę blended learningu? Nic nie stoi na przeszkodzie! Z emplo i modułem onboardingu wdrożysz ją sprawniej lub udoskonalisz działające już praktyki. Intuicyjny panel tworzenia procesu pozwala wyznaczyć dedykowane zadania – także takie, które mają odbyć się w formie tradycyjnej.

Uzupełniaj dotychczasową wiedzę

Moduł onboardingu może stanowić uzupełnienie dla już pracujących osób i być wykorzystywany jako platforma do e-learningu.

Jak? Wystarczy, że stworzysz dedykowany proces np. aby zapoznać wszystkich z nowym regulaminem lub z uaktualnioną ścieżką sprzedaży. Dzięki zawartym funkcjonalnościom stworzysz prosty i przystępny proces, który przeprowadzi pracowników przez wszystkie nowości, a Ty lub osoby wyznaczone do tego będziecie na bieżąco z postępami.

Co zyskujesz, włączając moduł onboardingu do swojej instancji?

Poznaj pozostałe moduły

emplo to platforma składająca się z wielu modułów, które możesz modyfikować zgodnie z potrzebami firmy. Sprawdź pozostałe, by poznać i zwiększyć możliwości swojej instancji.

Baza wiedzy

Przygotuj firmową bazę wiedzy, w której umieścisz artykuły zgodnie z zaplanowanymi kategoriami. Decyduj, czy będą one prywatne, czy publiczne.

» 6 przygotowanych wcześniej artykułów.
» Możliwość embedowania filmów oraz dodawania zdjęć.
» Własna struktura oraz kategoryzacja artykułów w bazie wiedzy. 

Dowiedz się więcej 🡢

Streaming wideo

Dodawaj pliki wideo w popularnych formatach bezpośrednio na platformę. Wzbogacaj artykuły, bazy wiedzy, wiadomości oraz grupy.

» Bez dodatkowych serwerów.
» Bezpieczeństwo plików i brak ryzyka dostępu dla osób niepowołanych.
» Własny odtwarzacz. 

Dowiedz się więcej 🡢

Testy wiedzy

Opracuj własne testy, które umożliwiają sprawdzenie wiedzy pracowników z różnego zakresu. Dodawaj je do procesów onboardingu i nie tylko. 

» Prosty i elastyczny kreator tworzenia testów.
» Wsparcie procesów onboardingu oraz szkoleń w firmach.
» Biblioteki pytań testów dla wygodniejszego oraz szybszego wykorzystania. 

Dowiedz się więcej 🡢

Chcesz poznać szczegóły? Zapytaj!

Dziękujemy za wiadomość!

Wkrótce ktoś skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące emplo!