Stwórz firmową społeczność!

Moduł grup dyskusyjnych

Zacieśniaj więzi pomiędzy pracownikami, tworząc przestrzeń do wspólnych rozmów i dzielenia się informacjami.

Publiczne czy prywatne?

Zdecyduj, czy treści umieszczane w grupie mogą być dostępne dla wszystkich, czy jedynie dla wybranych użytkowników.

Krótsze i dłuższe publikacje

Dodawaj krótkie posty z najważniejszymi informacjami lub twórz dłuższe artykuły przekazujące pełną, merytoryczną wiedzę.

Grupy formalne lub społecznościowe

Wybierz, do jakich grup pracownicy muszą dołączyć. Możesz zaprojektować też takie, do których dołączą jedynie chętni dotyczące np. szkoleń językowych.

Zgrana społeczność!

Firmowy portal społecznościowy? Z emplo to proste! Ten moduł pozwala na tworzenie wielu różnych rodzajów grup, które gromadzą użytkowników. Możecie przekazywać sobie ważne, służbowe informacje, albo potraktować je jako miejsce do społecznych dyskusji na dowolny temat.

Firmowe

 Administracyjne

Wiadomości firmowe

Informacje kadrowe

Ogłoszenia rekrutacyjne

Dla nowych pracowników

Społeczne

Giełda firmowa

Kursy językowe

Zajęcia sportowe

Oferty lunchowe

Po godzinach

Dwa formaty publikacji

Wybierz, jak chcesz publikować!

Co jest najważniejsze we wszystkich grupach społecznościowych? Zamieszczane w nich wiadomości! Z emplo masz do dyspozycji dwa rodzaje:

Krótkie informacje, które możesz wzbogacić o emotikony, galerię czy dodatkowe załączniki.

Dłuższe treści umożliwiające pełne formatowanie, dodawanie nagłówków, zdjęć tytułowych czy embedowanie plików.

Uprawnienia w grupach dyskusyjnych

Decyduj, kto dodaje wiadomości

Możesz wybrać typ tworzonej grupy: czy będzie ona jedynie tablicą z komunikatami, czy żywym miejscem, pełnym aktywnych użytkowników. Za sprawą jednego ustawienia możesz zdecydować, kto będzie publikował w danej grupie:
61(2)

Tylko do Twojej wiadomości

Stwórz prywatne miejsce, gdzie tylko wybrani członkowie będą mogli dzielić się ważnymi, firmowymi informacjami. Przekazuj poufne dane, wykresy czy zestawienia, bez obawy, że niepowołani pracownicy będą mieli do nich dostęp. Taka grupa nie tylko ukrywa komunikaty, ale i pozostaje niedostępna dla niepowołanych członków.

62(1)

Grupy dobrowolne i obowiązkowe

Zależy Ci, żeby niektóre z informacji na pewno docierały do pracowników? Skorzystaj z funkcji grup obowiązkowych, z których nie ma możliwości wypisania się. Chcesz potraktować grupy dyskusyjne jako miejsce do poprawy komunikacji i relacji o lekkim tonie, nie tylko na firmowe tematy? Stwórz grupy z dobrowolną możliwością dołączenia!  

Statystki grup dyskusyjnych

Zachęcaj treściami godnymi uwagi!

Podglądaj, jak popularna jest Twoja grupa. W każdej z nich znajdziesz statystki z danymi na temat częstotliwości odwiedzin, liczby wiadomości czy polubień i komentarzy. Sprawdź, może warto coś zmienić, by użytkownicy chętniej ją odwiedzali.

Aplikacja mobilna

Nie tylko dla pracujących za biurkiem

Twój zespół nie korzysta w codziennej pracy z komputerów służbowych? Z emplo nie stanowi to przeszkody! Grupy dostępne są także w aplikacji mobilnej. Wszyscy użytkownicy mogą za darmo z niej korzystać w dowolnym miejscu i czasie. Dostępna jest zarówno dla użytkowników systemów android, jak i iOS.

Poznaj bliżej emplo

Jeden abonament, więcej możliwości!

Aktualności to jeden z modułów z obszaru komunikacji wewnętrznej, do którego dostęp uzyskują wszyscy użytkownicy emplo w ramach podstawowego abonamentu! Nie musisz nic dodatkowego dopłacać. 

Chcesz poznać więcej szczegółów o emplo?

Co możemy jeszcze zrobić dla Twojej firmy?

Komunikacja wewnętrzna to podstawa prawidłowego działania każdego biznesu. Bez odpowiedniego przekazywania informacji, żaden, nawet najlepszy, biznesplan nie ma szansy powodzenia. W dobie pracy hybrydowej i zdalnej zadbaj o odpowiedni poziom digitalizacji w firmie, tworząc dedykowaną przestrzeń w sieci z emplo.

Odkryj także pozostałe obszary: digitalizacji procesów oraz zarządzania i rozwoju pracownika. Dedykowane moduły pozwolą rozbudować Twoją platformę zgodnie z potrzebami. Połącz funkcje portalu społecznościowego z intranetem w jednym narzędziu.

Kudos

Wprowadź nowoczesny system motywacji pracowników. Postaw na pozytywne wzmocnienie wraz z dedykowanym modułem, który umożliwia przyznawanie kudosów w organizacji.

» Biblioteka 10 gotowych odznak.
» Kreator tworzenia własnych kudosów.
» Informacje o przyznanych odznakach na profilach użytkowników.  

Dowiedz się więcej 🡢

Wnioski i formularze firmowe

Stwórz dowolny szablon wniosku, który możesz wykorzystać w pracy. Dodawaj komentarze oraz etapy akceptacji. Zapomnij o papierowych wersjach! 

» Pełna automatyzacja procesu obiegu dokumentacji.
» Możliwość wieloetapowej akceptacji całych wniosków lub ich części.
» 17 gotowych szablonów do wykorzystania.

Dowiedz się więcej 🡢

Ocena okresowa

Przygotuj zoptymalizowaną ocenę efektywności pracy. Zadbaj o rozwój pracownika oraz zaplanuj jego przyszłość, korzystając z praktycznych materiałów w formie ocen.

» Oceny: 90°, 180°, 270°, 360° i 360+.
» Automatyczne raporty dot. pracownika oraz przebiegu oceny.
» Kreator kwestionariuszy z 9 typami pytań. 

Dowiedz się więcej 🡢

Zacznij zmianę już dziś!

Dziękujemy za wiadomość!

Wkrótce ktoś skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące emplo!