Krótko, szybko i na temat!

Moduł instant
feedback

Nie czekaj! Powiedz to od razu! Popraw komunikację z zespołem, przekazując krótkie wiadomości dostępne od razu na profilu użytkownika.

Tylko dla zainteresowanych

Przekazuj feedback bezpiecznie. Wszystkie treści zamieszczane za pośrednictwem modułu dostępne są jedynie dla adresata i nadawcy.

Pozytywny, negatywny, a może neutralny?

Moduł oferuje 4 oznaczenia kolorystyczne, którym przypisany jest odpowiedni rodzaj feedbacku. Określ, jaki charakter ma Twój przekaz.

Wielopoziomowa komunikacja

Każdy pracownik może przekazać swój feedback do dowolnego użytkownika emplo: zarówno przełożonego, jak i członka innego zespołu.

Constant feedback w stylu emplo!

Wprowadź kulturę feedbacku

Feedback to jedno z podstawowych narzędzi wykorzystywane do zarządzania zespołem. Nie zawsze jednak chcesz organizować spotkanie, żeby przekazać krótką informację. Dlatego stworzyliśmy praktyczne narzędzie do natychmiastowego dzielenia się opinią – instant feedback. Krótkie notatki umieszczane na profilu pracownika pojawiają się natychmiastowo u ocenianej osoby.

Lepsza komunikacja

Lepsza komunikacja

Tworzysz stały i zawsze dostępny kanał komunikacji przekazujący informacje zwrotne na temat wykonywanej pracy.

Dynamiczny styl

Dynamiczny styl

Szybko i sprawnie! Tak działa moduł instant feedback. Możesz przesłać zaledwie jedno zdanie w błyskawicznym tempie. Nie czekaj do kolejnego spotkania!

Szybsze reagowanie

Szybsze reagowanie

Krótkie wiadomości umożliwiają szybsze reagowanie menadżerom i leaderom w sytuacjach, które tego wymagają. Nie czekaj! Wyślij notkę!

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu

Zamiast marnować czas na przedłużające się spotkania w sprawie pojedynczego zagadnienia, postaw na feedback, który trafia w samo sedno.
instant-feedback-wielopoziomowa-komunikacja

Wielopoziomowa komunikacja

Feedback w każdą stronę!

Funkcjonalność pozwala na przekazywanie wiadomości nie tylko w dół struktury, ale do wszystkich użytkowników w organizacji. Popraw jakość komunikacji wewnętrznej i wzmocnij zaangażowanie pracownika dzięki regularnemu feedbackowi!

Prosta obsługa i intuicyjne oznaczenia

Decyduj o treściach na karcie pracownika

Dodawanie notki jest niezwykle proste. Użytkownicy mają do dyspozycji prosty edytor tekstu, który umożliwia zamieszczenie treści. Co możesz w niej umieścić? Wszystko! Od informacji o statusie zadania, przez gratulacje po jego zakończeniu czy uwagi dotyczące realizacji. Każdy feedback można oznaczyć według typu:

Co jeśli uznasz feedback za błędny lub niesprawiedliwy? Po przekazaniu wiadomości, możesz ją przyjąć lub usunąć. Chcesz wyjaśnić sytuację? Skorzystaj z funkcji komentowania. Każdy z nich możesz wzbogacić dodatkowo o plik lub galerię.

Poufne przekazywanie feedbacku

Zadbaj o prywatność

Feedback powinien być konstruktywny i szczery. Nie zawsze oznacza to jednak same pozytywne wiadomości. Dlatego nasz moduł został zaprojektowany tak, aby tylko nadawca i odbiorca posiadali do nich dostęp. Jedynie pracownik samodzielnie na swoim profilu może sprawdzić wszystkie przekazane mu informacje.

Archiwum wiadomości

Uporządkowana lista

Wiadomość szybko może stać się nieaktualna. Co w takiej sytuacji? Skorzystaj z archiwum! Podziel notatki na dwie sekcje: aktualne zarchiwizowane. Przenosząc feedback z jednej kategorii do drugiej, odbiorca ani nadawca nie tracą do nich dostępu. Funkcja pomaga zachować ład i porządek w informacjach.

Poznaj bliżej emplo

Skorzystaj na start!

Instant feedback to jeden z modułów, do którego ma dostęp każdy użytkownik platformy! emplo oferuje aż 6 modułów z obszaru komunikacji wewnętrznej w ramach podstawowego abonamentu. Nie ponosisz dodatkowych kosztów!

Zobacz, jak działa w praktyce!

Co możemy jeszcze zrobić dla Twojej firmy?

emplo to wielofunkcyjne narzędzie dla firm. Oferujemy szereg rozwiązań z dziedzin HR, administracji i nie tylko. Sprawdź, jak możesz rozszerzyć swoją platformę o dodatkowe moduły. Wybierz obszar: komunikację wewnętrzną, digitalizację procesów or zarządzanie pracownikami i rozwój pracownika. Potrzebujesz funkcjonalności każdej z nich? Na emplo to nie problem!

Grupy dyskusyjne

Komunikacja wewnątrz firmy jest kluczem do sukcesu. Wspieraj ją za pomocą grup dyskusyjnych. Wybieraj dowolne tematy – te związane z pracą, ale i nie tylko!  

» Automatyczne dodawanie członków do wybranych grup.
» Grupy prywatne i publiczne.
» Możliwość dodawania postów, artykułów, a nawet plików!

Dowiedz się więcej 🡢

Zasoby firmowe

Zarządzaj zasobami firmowymi zdalnie. Dodawaj dowolne pozycje i przypisuj je dedykowanych pracowników. Zarządzaj łatwiej mieniem organizacji.

» Możliwość określenia czasu nadania, a także odebrania.
» Wnioskowanie o odebranie oraz nadanie zasobów. (z modułem wniosków)
» Określanie poziomów dostępów i uprawnień. 

Dowiedz się więcej 🡢

E-learning

Stwórz jasne ścieżki szkoleń przystosowane do pracowników zarówno rozpoczynających karierę, jak i bardziej doświadczonych.  

» Obsługa plików SCORM.
» Automatyczne przypisywanie nowych pracowników do odpowiednich szkoleń.
»Nieograniczona ilość etapów i 3 rodzaje zadań do wykonania. 

Dowiedz się więcej 🡢

Sprawdź, co możemy zmienić!

Dziękujemy za wiadomość!

Wkrótce ktoś skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące emplo!