NOWOŚĆ!
Mały wielki gest dla kultury organizacji

Moduł kudosów

Wprowadź kudosy w organizacji! Doceniaj innych współpracowników w niebanalny sposób za pomocą odznak.

Elastyczny kreator

O tym, jak będzie wyglądał kudos, zdecydujesz samodzielnie! Zabawny obrazek, ikona, symbol – zdecyduj, co najlepiej pasuje do Twojej organizacji!

Timeline

Sprawdź kto i kiedy przyznał Ci odznakę. Zawarty komentarz od przyznającego podkreśli, za co udało się ją zdobyć.

Biblioteka kudosów

Przygotuj zestaw odznak, które użytkownicy mogą sobie przyznawać lub skorzystaj z 10 gotowych przykładów.

Kudos – prosty sposób, aby docenić

Jak mogę docenić pracownika? Z tym problemem zmaga się wielu leaderów i menagerów. Z kudosami problem rozwiązuje się sam! Ten pozafinansowy sposób motywacji coraz chętniej i częściej stosowany jest przez organizacje na całym świecie. Co jest najważniejsze w kudosach? Ich codzienny i publiczny charakter. Pokaż w zespole, że doceniasz wykonaną pracę!

Kudos na emplo możesz przyznać w formie odznaki. Te niewielkie obrazki ubarwią Twoją platformę, ale przede wszystkim pomogą jeszcze lepiej zintegrować zespoły! 

Zdigitalizowana formuła ułatwia komunikację

Coraz więcej firm decyduje się na funkcjonowanie w pełni zdalnie lub hybrydowo. Wtedy kudo cards nie spełnią swojej roli. Nie oznacza to jednak, że musisz rezygnować z pozytywnego wzmocnienia! Dzięki modułowi na emplo możesz przyznawać kudosy także w rozproszonych zespołach, bez potrzeby wprowadzania dodatkowego narzędzia!

Biblioteka kudosów

Sięgnij po gotowca!

Wszystkie kudosy, które możesz przekazywać, znajdują się w bibliotece na emplo. Wybierz ten, który najlepiej oddaje słowa, jakie chcesz przekazać do współpracownika. Podziękowanie, gratulacje, a może zachęta do dalszego działania? Ty decydujesz! Nie wiesz, jak zacząć? Skorzystaj z naszej biblioteki 10 gotowych propozycji!

Kreator nowych odznak

Twórz własne, indywidualne odznaki

10 odznak to za mało? To nie problem! Z kreatorem przygotujesz własne, indywidualne propozycje! Zdecyduj, jaką wartość (punktową) ma każda z nich, na jak długo są nadawane oraz kto będzie mógł je przyznawać.

Możesz przygotować oddzielne zestawy kudosów do przyznawania przez stażystów, specjalistów, menadżerów czy zarząd – o różnych wagach lub jeden wspólny dla wszystkich, aby podkreślić znaczenie każdego pracownika dla całej organizacji!

Profil pracownika

Podglądaj, jak radzą sobie inni!

Jedną z ważniejszych cech kudosów jest to, że obdarowuje się nimi publicznie. Wszystkie przyznane odznaki znajdują się na profilu użytkownika. Możesz w dowolnym momencie podejrzeć, jak radzi sobie Twój zespół czy współpracownicy. Motywuj pozytywnie!

Punktowane odznaki

Zbieraj punkty

Każda z odznak ma indywidualnie przypisaną ilość punktów. To Ty decydujesz o ich wadze. Możesz wszystkim nadać jednakową lub wykorzystać kudosy, jako element np. systemu kafeteryjnego. 

Funkcja pozwala także wzmacniać szczególnie ważne cechy dla polityki organizacji w sposób pozytywny i zachęcający do dalszego działania. Uniwersalność kudosów sprawia, że wykorzystasz je tak, jak potrzebuje tego firma. 

Co dają kudosy Twojej firmie?

Niektórym może wydawać się, że to tylko odznaki, dla nas to AŻ ODZNAKI! Kudos to skuteczna forma motywacji i budowania relacji międzyludzkich, która nie wymaga nakładów pracy i finansów. Zobacz, w jak wielu aspektach kudosy mogą wpłynąć pozytywnie na Twoją organizację:  

Motywacja

Wzmacnia motywację pracownika do działania.  

Kultura feedbacku

Buduje kulturę pozytywnego feedbacku w organizacji. 

Polityka firmy

Pomaga wzmacniać cechy ważne dla polityki i kultury organizacji.

Lepsze relacje

Zwiększa zaangażowanie pracowników, poprawiając relacje międzyludzkie.

Managment 3.0

Wspiera organizację we wdrażaniu Managementu 3.0.

Wypróbuj pozostałe rozwiązania od emplo!

Wszystko zaczęło się od komunikacji wewnętrznej. To właśnie osoby za nią odpowiedzialne szczególnie chcieliśmy wspierać na początku. Wraz z rozwojem emplo, nasi użytkownicy zyskali dostęp do pozostałych obszarów oraz nowych modułów: digitalizacji procesów i zarządzania rozwojem pracownika.

Zobacz, jak możemy pomóc Twojej organizacji w codziennych zadaniach. Poznaj nasze pozostałe moduły: 

Baza wiedzy

Zgromadź całą wiedzę firmową w jednym miejscu. Udostępniaj obszary wiedzy i artykuły wszystkim pracownikom lub tylko wybranej grupie.

» Dodawanie artykułów i plików do biblioteki.
» Przestrzeń na własne, zapisane obszary wiedzy.
» Dostęp w wersji mobilnej.

Dowiedz się więcej 🡢

Streaming wideo

Wzbogać komunikację o wideo. Przekazuj informacje pracownikom za pomocą klipów filmowych.

» Możliwość wzbogacania postów i artykułów o materiały wideo.
» Bezpieczne przechowywanie plików.
» Szybka integracja – bez potrzeby włączania dodatkowych serwerów.

Dowiedz się więcej 🡢

Onboarding

Czy wiesz, że onboarding to jeden z najważniejszych procesów, od którego może zależeć dalsza kariera pracownika w organizacji? Przeprowadź go w nowoczesny sposób!

» Automatyzacja procesu.
» Intuicyjny kreator tworzenia procesów.
» 4 typy zadań do wykonania.

Dowiedz się więcej 🡢

Porozmawiajmy!

Dziękujemy za wiadomość!

Wkrótce ktoś skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące emplo!