Zarządzanie efektywnością i rozwój pracownika

Performance Management zajmuje Ci dużo czasu? Nie chcesz angażować w procesy zewnętrznych ekspertów? Oszczędzaj czas i pieniądze – z emplo zarządzanie efektywnością staje się bardzo proste.

Prowadź skuteczną komunikację góra-dół

Uporządkuj informacje dotyczące pracowników

Chcesz z łatwością przeprowadzać oceny okresowe, po projektowe, po zakończonym stażu?

Ocena kompetencji

Chcesz, żeby Twoja firma rozwijała się w określonym kierunku? Wyznacz kompetencje, jakie muszą posiadać pracownicy.

Zadbaj o kwalifikację i wiedzę pracowników

Elastyczny i łatwy w obsłudze kreator pomoże Ci stworzyć dowolny test w zaledwie kilku krokach. Zadecyduj, czy ma on być dostępny dla wszystkich pracowników, czy tylko wybranych działów lub osób. Określ zasady punktacji oraz rodzaj i liczbę pytań.

Uruchom test i na bieżąco monitoruj wyniki – to naprawdę bardzo proste!

Osiągaj jeszcze więcej, zarządzając efektywnością

emplo jest platformą HR o wyjątkowej strukturze. Dlaczego? Ponieważ to my dopasowujemy się do Twoich potrzeb – nie odwrotnie. Pozwalają nam na to moduły, czyli pojedyncze elementy tworzące wspólną całość.

Wszystkie moduły dzielimy na 3 obszary: digitalizację procesów, komunikację wewnętrzną oraz zarządzanie efektywnością.

Nie masz pewności, które elementy wybrać? Skontaktuj się z nami – nasi specjaliści doradzą Ci najlepszą konfigurację instancji.

Obszar zarządzania efektywnością i rozwój pracownika obejmuje:

Cele i mierniki

Znajdziesz w nim m.in. schematy oraz kaskadowanie celów firmy. Możesz tworzyć zadania przeznaczone zarówno dla firmy, jak i pracownika, a także monitorować je na bieżąco.
Dowiedz się więcej 🡢

Ocena celów

Wprowadź kulturę feedbacku w organizacji! Sprawdzaj oraz oceniaj realizację celów przez pracowników, korzystając z gotowych kwestionariuszy i mierników.
Dowiedz się więcej 🡢

Ocena okresowa

Przygotuj zoptymalizowaną ocenę efektywności pracy. Zadbaj o rozwój pracownika oraz zaplanuj jego przyszłość, korzystając z praktycznych materiałów w formie ocen.
Dowiedz się więcej 🡢

Ocena kompetencji

Weryfikuj poziom kompetencji pracowniczych. Sprawdzaj ich poziom za pomocą modułu ocen, które stworzysz samodzielnie z pomocą wygodnego kreatora.
Dowiedz się więcej 🡢

Kompetencje

Jeszcze lepiej zarządzaj pracą osób w firmie. Zapisuj wymagane kompetencje firmowe wraz z opisami lub skorzystaj z 70 gotowych przykładów.
Dowiedz się więcej 🡢

Umiejętności

Wyszukuj pracowników do konkretnych zadań za pomocą posiadanych umiejętności. Potwierdzaj umiejętności współpracowników i segreguj je w odpowiednie grupy.
Dowiedz się więcej 🡢

Indywidualny Plan Rozwoju Pracownika

Wybierz oraz zaplanuj działania rozwojowe, ubiegaj się o dofinansowania i zoptymalizuj proces rozwoju.
Dowiedz się więcej 🡢

Testy wiedzy

Opracuj własne testy, które umożliwiają sprawdzenie wiedzy pracowników z różnych obszarów. Dodawaj je do procesów onboardingu, po szkoleniach i nie tylko.
Dowiedz się więcej 🡢

Baza wiedzy

Stwórz firmową bazę wiedzy, umieszczając w niej artykuły zgodnie z zaplanowanymi kategoriami. Decyduj, czy będą one prywatne, czy publiczne.
Dowiedz się więcej 🡢

Wynagrodzenia

Sprawdź historię wynagrodzenia swojego lub zespołu, którym zarządzasz. Pracujesz w księgowości? Skorzystaj z raportu dotyczącego wszystkich pracowników.
Dowiedz się więcej 🡢

Zadania

Twórz indywidualne zadania dla siebie oraz dla członków zespołu. Określaj czas na wykonanie i osoby odpowiedzialne za nadzór realizacji. Zarządzaj lepiej pracą, czasem – osiągaj lepsze rezultaty!

E-learning

NOWOŚĆ! Projektuj ścieżkę e-learningu dopasowaną do potrzeb organizacji. Połącz możliwości różnych modułów, dodawaj zewnętrzne pliki SCORM i łącz je z wydarzeniami off-line, aby osiągać najlepsze rezultaty.
Dowiedz się więcej 🡢

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadaj nam pytanie!

Dziękujemy za wiadomość!

Wkrótce ktoś skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące emplo!