NOWOŚĆ!
Zdalne szkolenia? Jasne!

Moduł e-learningu

Przenieś wszystkie kursy na emplo! Stwórz edukacyjny hub dla wszystkich pracowników. Odkryj, jak łatwo można edukować w pracy.

Etapowanie szkoleń

Każde szkolenie możesz podzielić na etapy. Decyduj, ile będzie ono trwać. Możesz indywidualnie dopasowywać czas do każdego z kroków.

Obsługa plików SCORM

Korzystasz z gotowych szkoleń? Zaimplementuj je na emplo! Możesz połączyć kilka gotowych szkoleń w jeden duży proces wzbogacony o dodatkowe elementy!

Automatyzacja procesu

Nie musisz pamiętać, aby dodawać nowych pracowników do szkolenia!  Wszystkie świeżo zatrudnione osoby mogą być automatycznie dodawane do odpowiedniego kursu.

e-learning już na emplo!

Narzędzie do zdalnego szkolenia

Przekazywanie wiedzy w dużych organizacjach czy rozproszonych zespołach bywa trudne, a czasem wręcz niemożliwe. Skorzystaj z gotowego narzędzia, które ułatwi Ci tworzenie całych procesów w pełni zdalnie! Nowy moduł od emplo skutecznie zastąpi zewnętrzne rozwiązania. Zgromadź wszystkie procesy na jednej platformie!

szkolenia dla pracowników

Obsługa plików SCORM

Dodaj dowolne szkolenie do procesu e-learningu

Korzystasz z gotowych materiałów stworzonych przez np. centralę lub firmę zewnętrzną? Świetnie! Teraz wystarczy zaimplementować je na emplo! Moduł e-learningu umożliwia wgrywanie gotowych szkoleń w najprostszy sposób — drag & drop. Dowolny plik SCORM zostanie dodany do procesu szkoleniowego.

Wiele funkcji w jednym miejscu

Połącz możliwości emplo!

Chcesz stworzyć swój autorski program szkolenia
e-learningowego dla organizacji? emplo udostępnia narzędzia, które pomogą zrealizować cel! Przygotowując proces, możesz dodać nie tylko gotowe pliki SCORM, ale także wykorzystać 3 inne typy zadań:

Sięgnij po wcześniej przygotowane artykuły zawarte w firmowej bazie wiedzy

Artykuł przeczytany? Sprawdźmy, co udało się zapamiętać! Przetestuj wiedzę, dzięki gotowym formularzom, które samodzielnie zaprojektujesz!

Czy podobało Ci się szkolenie? Który element e-learningu był najbardziej przydatny? A możesz wolisz sprawdzić, jakie oczekiwania przed kursem mają pracownicy? Te i wiele innych pytań zadasz w arkuszu ankiety dodanej do procesu e-learningu.

elearning, baza wiedzy, artykuł, testy wiedzy

Etapy e-learningu

Podziel naukę na etapy!

Nie każdy pracownik może pozwolić sobie na przerwę od pracy  przeznaczoną na 7-godzinne szkolenie – w emplo doskonale to rozumiemy. Etap ma wyznaczoną ilość dni na realizację, ale nie musisz realizować wszystkich zadań od razu! 

Wykonane ćwiczenie jest zapisane w systemie, tak aby móc powrócić w dowolnym momencie do etapu, w którym zakończony został e-learning poprzednim razem.

e-learning - automatyczne zaproszenia

Zaproszenia? emplo wyśle je za Ciebie!

Chcesz stworzyć szkolenie wdrożeniowe dla nowych pracowników? Świetny pomysł! Z emplo możesz zautomatyzować proces dodawania osób jednym kliknięciem! Przygotuj autorską wiadomość, a nowe osoby dostaną informację mailową o przypisaniu do szkolenia.

ikona-profil-uzytkownika-elearning

Łatwy dostęp dla każdego

Na profilu znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na temat pracownika, także dedykowaną zakładkę z przypisanymi kursami. Szybki dostęp umożliwia przejście bezpośrednio z profilu do szkolenia.

Jak możemy pomóc Twojej organizacji?

Zwiększaj możliwości firmy, przenosząc procesy oraz komunikację do cyfrowego środowiska.  W działaniach pomoże Ci wielofunkcyjna platforma emplo, którą możesz modyfikować zgodnie z potrzebami działalności. Wybierz dowolne moduły z obszaru komunikacji wewnętrznej, digitalizacji procesów oraz zarządzania rozwojem pracowników.

Sprawdź, jakie inne moduły wybrali nasi klienci…

Kudos

Przekaż publicznie gratulacje, wyrazy uznania lub podziękowania! Wprowadź kulturę kudosów w swojej organizacji! Ten mały wielki gest znaczy wiele!

» Biblioteka 10 gotowych odznak.
» Kreator dodawania własnych kudosów.
» Informacja na profilu o otrzymanych kudosach.

Dowiedz się więcej 🡢

Wnioski i formularze firmowe

Stwórz dowolny szablon wniosku, który możesz wykorzystać w pracy. Dodawaj komentarze oraz etapy akceptacji. Zapomnij o papierowych wersjach! 

» Pełna automatyzacja procesu obiegu dokumentacji.
» Możliwość wieloetapowej akceptacji całych wniosków lub ich części.
» 17 gotowych szablonów do wykorzystania.

Dowiedz się więcej 🡢

Ocena kompetencji

Stwórz narzędzie, które pozwoli zweryfikować poziom kompetencji. Przeprowadzaj oceny dopasowane do organizacji bez udziału firm zewnętrznych. 

» Oceny: 360°, 270°, 180° i 90°.
» W pełni modyfikowalne raporty z ocen.
» Biblioteka pytań otwartych do wykorzystania przy wielu ocenach.  

Dowiedz się więcej 🡢

Masz pytanie? Zadaj je nam!

Dziękujemy za wiadomość!

Wkrótce ktoś skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące emplo!