Pożegnaj męczącą papierologię – przenieś wnioski do emplo

Wnioski firmowe – ich obieg w Twojej firmie zajmuje dużo czasu? Pracownicy nie wiedzą, gdzie znaleźć odpowiedni formularz i do kogo go przekazać? Osoby, do których trafiają wnioski, zapominają o terminowej akceptacji dokumentów? Jeśli macie dosyć chaosu związanego z obiegiem wniosków, przenieście je do wersji online.

Dlaczego warto przenieść firmowe wnioski do emplo?

  • Dzięki emplo możesz obsłużyć każdy firmowy wniosek w wersji online.
  • Za pomocą bardzo prostego kreatora w kilku krokach stworzysz dowolny szablon dokumentu.
  • To Ty decydujesz, do których wniosków dostęp mają wybrani pracownicy.
  • Osoby, które chcą złożyć wybrany wniosek, nie muszą szukać formularzy w kilku miejscach – listę wszystkich dostępnych dokumentów znajdą w emplo.
  • Wypełnienie wniosku to tylko kilka kliknięć – nie sprawi problemu żadnemu pracownikowi.
  • Po wypełnieniu wniosku wystarczy kliknąć przycisk „Wyślij”, aby dokument trafił do akceptującej osoby, przypisanej do danego typu wniosku.
  • Osoba, która jest odpowiedzialna za akceptację wniosku, dostaje automatyczne powiadomienia w emplo o otrzymaniu dokumentu.
  • Pracownicy, którzy złożyli wniosek, są automatycznie powiadamiani o jego statusie – akceptacji lub odrzuceniu przez osobę akceptującą.

emplo znacznie usprawnia obieg wniosków. Dzięki przyjazne platformie online pracownicy nie muszą poświęcać dużo czasu na odszukanie dokumentu, jego wypełnienie i dostarczenie do właściwej osoby. Nie muszą też dopytywać o jego status.

Osoby akceptujące wnioski mogą pożegnać stosy dokumentów piętrzących się na biurku. Dzięki automatycznym powiadomieniom mogą na bieżąco obsługiwać wnioski. Nie muszą też co chwilę odpowiadać na pytania pracowników, czy ich dokument został zaakceptowany.

Dzięki sprawnemu obiegowi wniosków w wersji online cała firma działa sprawniej!

Sprawdź, jak przeniesienie wniosków do emplo usprawnia pracę recepcji i organizację delegacji.

 

Jakie przykładowe firmowe wnioski możesz przenieść do emplo?

Chcesz usprawnić obieg wniosków w Twojej firmie? Twórz nieograniczoną liczbę szablonów w wersji online i ułatw pracę wszystkim pracownikom. Przekonaj się, jak pomoże Ci w tym emplo.

Dominika Bareja-Muzyczuk

Specjalista ds. content marketingu

Od kilku lat związana z marketingiem online. Zajmuje się m.in. koordynacją kampanii produktowych i content marketingowych oraz redakcją różnego rodzaju treści, m.in. na serwisy internetowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *