Zaprowadź ład i porządek
w harmonogramach!

Moduł wydarzeń
firmowych

Organizacja wydarzeń firmowych nie była łatwiejsza. Sprawdź, jak skutecznie informować pracowników o nadchodzących ważnych spotkaniach i szkoleniach z emplo!

Stały dostęp do kalendarza

Kalendarz wydarzeń dostępny jest dla wszystkich użytkowników emplo – zarówno tych korzystających z platformy na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych w aplikacji!

Wydarzenia publiczne i prywatne

Dodaj zaproszenie na wspólną integrację całej firmy lub utwórz prywatne wydarzenie tylko dla określonej grupy.

Funkcje dedykowane dla biznesu

Moduł oferuje rozwiązania, które ułatwiają zarządzanie wydarzeniami w zespole np. automatyczne odznaczenie nieobecności czy potwierdzenie uczestnictwa przez przełożonego.

Spotkania

Szkolenia

Konferencje

Eventy online

Integracje

Dwa formaty kalendarza wydarzeń

Wybierz wygodniejszą formę!

Kalendarz to jedna z podstawowych funkcjonalności, jakie oferuje Ci emplo. Umożliwia tworzenie własnych wydarzeń, które są dostępne dla pracowników. Dodaj nazwę, miejsce spotkania i opis, a następnie wyszukaj odpowiednie osoby lub zaproś całą firmę do uczestnictwa.

Dwa rodzaje kalendarzy – klasyczny i w formie listy, pomogą Ci szybko wyszukać odpowiednie wydarzenia. Zadecyduj samodzielnie, w jaki sposób wygodniejsze jest dla Ciebie wyszukiwanie informacji.

Funkcje filtrów pozostają niezastąpione w biurach organizujących wiele wydarzeń.

Kreator wydarzeń

Wydarzenia publiczne i prywatne

Decyduj, kto ma dostęp

Chcesz zaprosić cały zespół na wyjazd integracyjny? Skorzystaj z wydarzenia publicznego, do którego każdy ma dostęp! 

Zależy Ci na spotkaniu tylko dla menadżerów? Przygotuj wydarzenie prywatne – tylko dla zaproszonych. Decyduj, kto może brać udział!

Wsparcie w komunikacji

Komentuj, dodawaj artykuły i angażuj uczestników!

Zadbaj o to, aby pracownicy chcieli uczestniczyć w eventach firmowych. Zaangażuj ich poprzez komentarze i artykuły, które możesz dodawać bezpośrednio do wydarzeń. Twórz galerie ze zdjęciami promocyjnymi, dodawaj materiały przed szkoleniami i zachęcaj innych do wypowiedzi! Chcesz, aby tylko administrator mógł umieszczać treści? Wystarczy jedno kliknięcie!

Dodatkowe funkcjonalności

Łatwiejsze zarządzanie

Moduł wydarzeń został zaprojektowany z myślą o wykorzystaniu biznesowym. Poza funkcjonalnościami dostępnymi w różnych kalendarzach, uzyskujesz także dodatkowe możliwości, które ułatwiają zarządzanie zespołem.

Potwierdź obecność!

Miej pewność, kto będzie uczestniczył w spotkaniu! Poproś o potwierdzenie obecności. System automatycznie przypomni pracownikowi o potrzebie zaakceptowania zaproszenia.

Ograniczona liczba miejsc

Organizujesz ogólne szkolenie, ale liczba miejsc jest ograniczona? Skorzystaj z dedykowanej funkcji, udostępnij wydarzenie, a system automatycznie będzie nadzorował odpowiednią ilość użytkowników biorących udział!

Tylko za zgodą przełożonego

Wystarczy, że zaznaczysz odpowiedni checkbox podczas tworzenia lub edycji wydarzenia, a obecność będzie możliwa tylko za zgodą przełożonego. Informacja wraz z zadaniem trafią do odpowiedniego zwierzchnika.

Lista rezerwowa

Ilość miejsc jest ograniczona, ale co z pozostałymi osobami, które chciałaby wziąć udział? Zdarzenie losowe – to zawsze może się przytrafić! Skorzystaj z listy rezerwowej i zapomnij o zmarnowanych miejscach.

Aplikacja mobilna

Dostęp dla każdego

emplo wspiera digitalizację procesów w organizacjach o różnej specyfice pracy. Niezależnie, czy Twoi pracownicy korzystają z komputerów służbowych, czy jedynie posiadają urządzenia prywatne – zawsze mogą sięgnąć po kalendarz wydarzeń firmowych!

Aplikacja mobilna dostępna jest na urządzenia z systemem
Android i iOS.

Nieobecności firmowe

Automatyzuj nieobecności

Oferujemy rozwiązania, które działają niezależnie, jednak połączenie ich to kolejne, dodatkowe funkcjonalności. Użytkownicy, którzy korzystają z modułu nieobecności mogą także zintegrować wydarzenia z kalendarzem absencji, tak aby uczestnictwo wiązało się z automatyczną zmianą statusu pracownika.

Poznaj moduł nieobecności.

Indywidualne Plany Rozwoju

Wydarzenia, które wspierają pracowników!

Organizujesz szkolenie? Twój zespół będzie uczestniczył w konferencji? Wydarzenia to bardzo ważny element każdego IPR. Aby ułatwić zarządzanie działaniami rozwojowymi, połączyliśmy możliwości modułów.

Zyskaj dostęp do dedykowanego panelu, w którym wyznaczysz rodzaj działania rozwojowego, opiekuna merytorycznego, rozwijane kompetencje i umiejętności oraz jeszcze łatwiej będziesz zarządzać budżetem.

Poznaj moduł Indywidualnych Planów Rozwoju.

Poznaj bliżej emplo!

Poznaj wszystkie możliwości!

Moduł wydarzeń to jedna z podstawowych funkcjonalności emplo. Wśród nich znajdziesz także strukturę firmy, aktualności firmowe, grupy dyskusyjne i wiele więcej.  Dostęp do nich obejmuje podstawowy abonament. Nie musisz nic więcej dopłacać!

Nie czekaj, wypełnij formularz i dowiedz się więcej o emplo!

Zobacz, co możemy wspólnie zrobić!

Stale poszerzamy naszą ofertę modułów. Z emplo możesz znaleźć rozwiązania, które będą pomagać w digitalizacji procesów na każdym szczeblu organizacji. Rozwiązania wspierające komunikację wewnętrzną pomagają zbudować kulturę organizacji nawet w firmach, gdzie jest ona utrudniona.

Sprawdź, jakie jeszcze funkcje oferuje platforma.

E-learning

Stwórz jasne ścieżki szkoleń przystosowane do pracowników zarówno rozpoczynających karierę, jak i bardziej doświadczonych.  

» Obsługa plików SCORM.
» Automatyczne przypisywanie nowych pracowników do odpowiednich szkoleń.
» Nieograniczona ilość etapów i 3 rodzaje zadań do wykonania. 

Dowiedz się więcej 🡢

Kudos

Wprowadź pozytywny feedback w organizacji! Wykorzystaj kudos w codziennej komunikacji.

» Dostęp do gotowej bazy odznak oraz możliwość stworzenia własnych.
» Możliwość przypisania indywidualnej ilości punktów każdej odznace.
» Informacje na profilach pracowników.

Dowiedz się więcej 🡢

Ocena okresowa

Wybierz sposób na łatwiejsze, szybsze i zautomatyzowane przeprowadzanie feedbacku.

» Uniwersalny kreator umożliwia stworzenie wielu rodzajów kwestionariuszy ocen.
» Schematy ocen 90°, 180°, 270° i 360°.
» Kreator skali oceniającej oferujący 4. rodzaje do wyboru.

Dowiedz się więcej 🡢

Porozmawiajmy!

Dziękujemy za wiadomość!

Wkrótce ktoś skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące emplo!