Zarządzaj sprawniej materiałami
w organizacji

Moduł zasobów firmowych

Zadbaj o przedmioty należące do firmy. Zorganizuj listę ze wszystkim informacjami w jednym miejscu. Rozwiązuj problemy związane z administracją zasobami, dzięki digitalizacji i automatyzacji!

Rezerwuj zasoby

Przypisując zasoby do konkretnej osoby, możesz ustalić termin przyznania ich. Jeśli wybierzesz datę, która ma dopiero nastąpić, inne osoby zobaczą adnotację, że zasób będzie w użyciu.

Ustalaj poziomy dostępów

Jako administrator zasobu możesz wyznaczyć różnego typu dostępy. Łatwiej zarządzaj obiektami takimi jak np. karty firmowe czy samochód służbowy.

Przesyłaj wnioski

Połącz siły! Z dedykowanym modułem możesz tworzyć wnioski o przyznanie lub odebranie zasobów. Zgłoś zapotrzebowanie łatwiej, korzystając z praktycznych formularzy.

Lista zasobów

Wszystko w jednym miejscu

Najważniejszy punkt modułu to lista zasobów firmowych. Znajdziesz na niej informacje o przedmiocie, czy jest wciąż w użyciu oraz do jakiego działu lub punktu jest przypisany. 

Z tego poziomu możesz przypisywać pracownikom zasoby oraz wyznaczać termin i odbierać je. Sprawdzisz, kto jest opiekunem materiałów, kto je właśnie użytkuje, a także historię poprzednich działań.

Lista przypisań

Kto, kiedy i na jak długo

Jeśli zastanawiasz się, kto poza Anią z recepcji ma dostęp do kluczy firmowych, zerknij do listy przypisań!

Listę zasobów można stworzyć w formie nawet prostego dokumentu, jednak nigdy nie będzie on tak przejrzysty! Na liście przypisań znajdziesz informacje na temat wszystkich zasobów i osób, którym zostały udzielone  łącznie z autorskim komentarzem dotyczącym nadania. 

Rodzaje zasobów

Ograniczony dostęp

Na prośbę naszych klientów stworzyliśmy funkcjonalność określającą rodzaje przyznanych dostępów i uprawnień. Rodzaj zasobów możesz dodawać indywidualnie do każdej pozycji. Nadawanie dowolnej wartości umożliwia wykorzystanie opcji w sposób dopasowany do potrzeb firmy.

Wnioski firmowe

Załatw formalności prościej

emplo jest platformą stworzoną z wielu modułów. Możesz korzystać z pojedynczych, wykorzystując jedynie część możliwości, jednak najlepsze efekty osiągniesz łącząc różne funkcje w jedno narzędzie. Z modułem formularzy firmowych możesz także wnioskować o przyznanie lub odebranie zasobów za pomocą dostosowanych szablonów.

Sprawdź pozostałe funkcjonalności

Opiekun zasobu

Wyznacz jedną osobę odpowiedzialną za zasób. Możesz to zrobić automatycznie, dodając pozycję samodzielnie lub dołączyć kolejną osobę do istniejącego.

Wsparcie przy offboardingu

Rozwiązanie umowy wymaga odpowiednich formalności. Moduł zasobów podczas dezaktywacji konta wygeneruje listę wszystkich materiałów przypisanych do danego profilu. W ten sposób łatwiej i sprawniej sprawdzisz, z jakich przedmiotów należy rozliczyć pracownika.

Zgodnie z regulaminem

Wraz z modułem zgód i potwierdzeń możesz uzyskać dodatkową funkcjonalność. Pozwala ona wymagać zapoznania się np. z regulaminem korzystania z firmowej karty płatniczej.

Podgląd na karcie

Każda osoba ma stały podgląd zasobów, które zostały jej przypisane. Wszystkie informacje znajdziesz na karcie pracownika.

Uprawnienia

Zdecyduj, czy pracownik ma dostęp do wszystkich firmowych zasobów, czy będzie miał możliwość tworzenia własnych, czy jedynie będzie mógł przeglądać przypisane.

Historia przypisań

Przedmiot uległ zniszczeniu? Możesz sprawdzić w historii, kto wcześniej miał do niego dostęp.

Znajdź więcej sposobów na usprawnienie biznesu

Interesuje Cię digitalizacja procesów w firmie? Wnioski firmowe to nie jedyny aspekt, który możesz przenieść do wirtualnego środowiska. Rozwijaj stopniowo platformę, dodając do niej kolejne moduły.

Sprawdź, co wybrali inni nasi klienci…

Zgody i potwierdzenia

Zapomnij o zbieraniu podpisów od pracowniku, by potwierdzić zapoznanie się z regulaminem lub ze zgodą na wykorzystanie wizerunku. Teraz zrobisz to z emplo!

» Wersjonowanie zgód.
» Raporty ze zgód per pracownik oraz per zgoda.
» Wyrażanie zgód podczas przydzielania zasobów.

Dowiedz się więcej 🡢

Ankiety

Chcesz pracować w zadowolonym i zmotywowanym teamie? Zapytaj pracowników o opinie! Z modułem przygotujesz ankiety oraz badania opinii.

» Ankiety cykliczne oraz jednorazowe.
» 19 typów możliwych pytań.
» 4 gotowe szablony ankiet i badań.

Dowiedz się więcej 🡢

Wnioski i formularze firmowe

Stwórz dowolny szablon wniosku, który możesz wykorzystać w pracy. Dodawaj komentarze oraz etapy akceptacji. Zapomnij o papierowych wersjach!

» Pełna automatyzacja procesu obiegu dokumentacji.
» Możliwość wieloetapowej akceptacji całych wniosków lub ich części.
» 17 gotowych szablonów do wykorzystania.

Dowiedz się więcej 🡢

Poznaj szczegóły!

Dziękujemy za wiadomość!

Wkrótce ktoś skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące emplo!