Sprawdzaj wiedzę w mądry sposób!

Moduł testów wiedzy

Twórz arkusze, przygotowuj testy, modyfikuj procesy wdrożeniowe. Zadbaj o poziom wiedzy w swojej firmie w zautomatyzowanym procesie.

Biblioteka pytań

Pytania w testach często się powtarzają. Nie trać czasu! Skorzystaj z biblioteki pytań, którą wcześniej przygotujesz. Selekcjonuj je w odpowiednich kategoriach, by jeszcze szybciej znaleźć te odpowiednie.

Intuicyjny dashboard

Każdy test posiada swój dashboard dostępny dla administratora. Możesz w nim sprawdzić status wykonania testu przez każdego przydzieloną osobę czy najlepszy wynik.

Kreator testów

Elastyczny kreator pozwala Ci stworzyć arkusz, który spełni wszystkie oczekiwania. Umożliwia dodawanie 4 typów pytań, limitów czasu i podejść czy progów zaliczenia.

Testy wiedzy? Jakie to proste!

4 rodzaje pytań

Otwarte, jednokrotnego i wielokrotnego wyboru oraz prawda/fałsz

Limit czasu

3 opcje wyboru liczby podejść

Procentowy próg zaliczenia

Delegowanie zadań

Wyznacz osobę odpowiedzialną za test oraz za jego sprawdzanie.

Ranking najlepszych wyników

Indywidualne wyznaczanie wagi pytania

Funkcja mieszania pytań

Kreator testów

Zrób to sam!

Największym atutem całego modułu jest intuicyjny kreator. Nie potrzebujesz dodatkowych narzędzi i systemów, by w łatwy sposób przygotować różnego typu egzaminy i quizy dla swoich pracowników. Możesz dokładnie go opisać, przekazać cel, czy wybrać grafikę tytułową.

4 rodzaje pytań pozwalają na stworzenie precyzyjnego arkusza testującego. Dodatkowo to Ty decydujesz, jaką liczbę punktów oraz wagę ma konkretne pytanie.

Biblioteka pytań i testów

Ściągaj z gotowców

Pytania oraz testy zostały podzielone na dwie dedykowane biblioteki. Jako administrator testu jeszcze szybciej znajdziesz właściwy arkusz do przydzielenia. Biblioteka pytań to szybki sposób na dodawanie powtarzających się pytań do kolejnych quizów i egzaminów.

Powiadomienia

Zawsze na bieżąco

Masz pewność, że nikt nie przegapi testu. Po przydzieleniu do odpowiedniego, pracownik otrzyma powiadomienie na emplo w postaci zadania do wykonania oraz wiadomości mailowej. Nie musisz pamiętać także o przypomnieniach – emplo na dzień przed zakończeniem prześle informacje do właściwych osób.

Aplikacja mobilna

Wypełniaj nie tylko za biurkiem

Aplikacja na smartfony emplo pozwala na korzystanie z platformy także osób pracującym poza biurami np. w punktach sprzedaży czy halach produkcyjnych. Umożliwia ona wykonywanie testów mobilnie w dowolnym czasie i miejscu.

Podejmij pozytywne wyzwanie!

Testy możesz wykorzystywać nie tylko, by wyłonić luki kompetencyjne, ale także dla pozytywnego rozwoju pracownika. Chcesz sprawdzić, kto jest najlepszym kandydatem do awansu? Teraz możesz mieć do tego dedykowane narzędzie! Chcesz zobaczyć, kto jest najlepszym symbolem employer brandingu w Twojej organizacji? Stwórz konkurs, który będzie opierał się na teście!

Zainspiruj się i twórz własne testy

Nie każdy pracownik korzysta z komputera biurowego. By ułatwić proces onboardingu np. w zakładach pracy, możesz przeprowadzić go przy wykorzystaniu aplikacji mobilnej. Wszystkie elementy procesu są możliwe do zrealizowania na smartfonie pracownika.

Testy kompetencji

Sprawdź, jak radzą sobie pracownicy z kompetencjami, których od nich oczekujesz. Stwórz test pozwalający na porównanie zespołu i odkryj nieoszlifowane diamenty. Zwiększaj efektywność i zadbaj o rozwój pracownika.

Testy wiedzy

Prosty sposób, by przetestować niezbędną wiedzę pracowników. Sprawdzi się w trakcie procesu onboardingu i jako cykliczny element oceny pracownika. Sprawdzaj zakres teoretycznej wiedzy.

Testy umiejętności

Planujecie szkolenie z języka obcego? Zweryfikuj znajomość za pomocą testu poziomującego. Taki test również możesz przygotować, gdy chcesz wyłonić kandydata do awansu. Zobacz, kto wie więcej.

Testy wdrożeniowe

Zobacz, co przyniosło szkolenie  dla nowych pracowników lub przygotuj wersję dla osób uzupełniających swoją wiedzę w kolejnych zakresach.

Włącz moduł testów wiedzy i ciesz się nowymi możliwościami

Poznaj pozostałe moduły

emplo to platforma składająca się z wielu modułów, które możesz modyfikować zgodnie z potrzebami firmy. Sprawdź pozostałe, by poznać i zwiększyć możliwości swojej instancji.

Cele i mierniki

Zarządzaj celami dla pojedynczych pracowników lub całych zespołów i organizacji. Nadzoruj przebieg oraz kontroluj rozwój biznesu.

» 4 rodzaje kryteriów realizacji.
» Cele kaskadowe obejmujące różne struktury w firmie.
» Hierarchizacja celów: podrzędne i nadrzędne.
 

Dowiedz się więcej 🡢

Wnioski i formularze firmowe

Stwórz dowolny szablon wniosku, który możesz wykorzystać w pracy. Dodawaj komentarze oraz etapy akceptacji. Zapomnij o papierowych wersjach! 

» Pełna automatyzacja procesu obiegu dokumentacji.
» Możliwość wieloetapowej akceptacji całych wniosków lub ich części.
» 17 gotowych szablonów do wykorzystania.

Dowiedz się więcej 🡢

Baza wiedzy

Uporządkuj wiedzę, której potrzebują Twoi pracownicy w jednym miejscu. Wszystkie informacje, regulaminy czy artykuły na wyciągniecie ręki.

» 6 przygotowanych wcześniej artykułów.
» Możliwość dodawania dowolnej ilości artykułów.
» Podział na bazy prywatne i publiczne. 

Dowiedz się więcej 🡢

Dowiedz się więcej – zadaj pytanie!

Dziękujemy za wiadomość!

Wkrótce ktoś skontaktuje się z Tobą, by odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące emplo!